- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
8
Jak Nawrocki zostanie prezydentem to Jarek powinien Donaldowi sprawić jakiś prezent że ten nie wystawił Sikorskiego.
6
@Criss18Barca Największa porażka i najbardziej niezrozumiała decyzja platformy. Sikorski by w tych wyborach ich tam pozamiatał swoją charyzmą i doświadczeniem międzynarodowym. Szkoda.
6
@kuz
Pycha kroczy przed upadkiem. Platforma od dawien dawna nie czuje nastrojów społecznych. Nawet wybory w 2023 okrzyknięte wielkim sukcesem były przecież z PiS przegrane. Po 8 latach swoich rządów PiS miał nadal wyższe poparcie niż główna partia opozycyjna.
Teraz też nie wyczuli, że Rafał „mam każde poglądy” Trzaskowski jest w swoim przekazie nie dość, że niewiarygodny to jeszcze śmieszny. A nie ma nic gorszego dla polityka niż bycie śmiesznym.
2
@IronMan43 Po co czuć nastroje skoro i tak dalej mają poparcie takie jakie mają i jadą na naiwności innych? :D
0
@Coutinho007
Może właśnie po to, żeby wygrać wybory prezydenckie, albo nie robić koalicji z PSL i Lewicą. Przecież w tej koalicji trzeszczy od samego początku, a przegrana RT może być kroplą która przeleje czarę goryczy.
0
@IronMan43 Wprowadzasz ludzi w błąd. Mobilizacja w elektoracie PO była ogromna i znaczna część wyborców PO zagłosowała taktycznie za 3D byle Hołownia i Kosiniak nie utonęli później progu. Realnie PO mogło wyciągnąć nawet 40% choć oczywiście wtedy mogłoby ciut zabraknąć do większości bo inne partie byłyby malutkie.
1
@Barca_Big_Moment
Przyznaję, kompletnie mi ten fakt umknął, co nie zmienia faktu, że rząd się zużył w półtora roku i to między innymi przez powody, które przytoczyłem.
1
@IronMan43 Rafał i tak wygra, ludzie zagłosują w myśl starej dobrej zasadzie "Byle nie PiS a co dalej to już nas uj obchodzi" xD