- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
6
Hahaha cytując Leszka Millera "dla tych ludzi milczenie nie jest złotem, jest szansą". Czy oni serio myślą, że gadaniem takich pierdów pomagają Trzaskowskiemu? Btw. Chciałbym mieć robotę, w której mogę odwalać takie gó... i nie tylko nie zostać wywalonym, ale pewnie jeszcze dostać premie...
0
@BorzyKrzys takie to powinny zarabiać na of, a nie pracować w tv
1
@BorzyKrzys jak ktoś chce mieć
Lichwiarza , naciągacza sutenerstwo bramkarza wytatlulowanego , klamce który 1 dnia wprowadzi podadatek na 4 mieszkanie A potem chce podpisać dokument ze nic nie wprowadzi to cv ma zerowe..... no chyba ze standardy na prezydenta są na poziomie ścieku.Chodź z sloma z buta i tak wychodzi ze nie wie o czym gada bo uwaza że chiny wydobywaja węgla o 30 % więcej niż cały swiat, ze w Polsce ludzi jest 60 mlnzl.Do żony mówi pucia.No i cytując karola ma 2 pucie czyli ma babę na mieście;) czyli zasadne jest pytać, która pucia będzie 1 pucia tak naprawdę. No ale w Polsce wszystko jest możliwe ,aby udowodnić nie wiadomo w sumie co;)
0
@BorzyKrzys
To tylko pokazuje w jakim strachu od niedzieli żyją media sympatyzujące z Trzaskowskim. Ja naprawdę rozumiem, że można mieć inne poglądy, że można walić w Nawrockiego aferą z kawalerką. Ale jakie gówno trzeba mieć w głowie żeby uderzać w człowieka bo kibicuje klubowi, którego właścicielem był Abramowicz.
Najgorsze jest to, że pani Biedrzycka przed 13 grudnia 2023 naprawdę trzymała pewien poziom. Może to po prostu w gmachu TVP dziennikarze przechodzą jakieś pranie mózgu?