- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
4
Wchodzę na pyszne pe el i pacze a tam Kebsik za darmo do odebrania ;D
Jak zloto siadzie ;P
@clyde To pieczątki to zloto;D
2
@Lionel_Messi10 ja przestałam korzystać z pyszne.pl, przerzuciłam się na Glovo i kupiłam sobie tam jakieś premium czy coś. Czasami są promki -30% na dania. :) ale ogólnie rzadko zamawiam ostatnio. Dieta :)
1
@Lionel_Messi10 Jak za darmo to uczciwa cena, chociaż jeśli wierzyć kurierskim opowieściom to się za bardzo nie opłaca ta firma.
@clyde Proszę używać Ubera i wspomagać biednych kurierów... tam czasem zamówienie dostać latem to masakra jest xD
2
@Kgorecki2500 Uber Eats też używam, a Uberem jeżdżę bardzo często. :D
0
@clyde Aa rozumiem;D
Dieta kebabowa Karolcia jest najlepsza ;P
Nawet nie mow ze nie haha ;D
@Kgorecki2500 no a jaak za darmo kozak ale powiem Ci ze se najwiekszego wzialem to 5zl dopłaciłem tylko to sie oplacalo ;P
2
@clyde Dziękuję w imieniu społeczności kurierskiej
@Lionel_Messi10 Nie no, tak to wiadomix :D Ale przez to, że im płacą za godzinę a nie od kursu to słyszałem, że lubią się czasem opierdzielać trochę xd
0
@Kgorecki2500 No wiadomo ze lipa to trzeba sie opierdzielac w uj wtedy ;D
1
@Lionel_Messi10 ostatnio jem połowę mniej, dużo biegam i jeżdżę rowerem. Czuje się lepiej i chyba tak zostanie :)
0
@clyde A rozumiem no to super ;-)
Zdrowie najważniejsze ale Kebsika nie raz zjesz ;D
Tego sie nie odmawia ;P
1
@Lionel_Messi10 wiadomo, kebab to obowiązek :D
0
@clyde glovo też już przebija samo siebie, ostatnio u szwagra zamawiali pizzę to dodatkowe koszty: dowóz 7 zł chyba (jakieś 500metrow), koszt opakowania 3 zł za sztukę+ 3zl za niesprzyjające warunki bo deszcz padał xD finalnie 19 zł doliczone xD ale te warunki pogodowe to nas zmiotły z planszy
0
@clyde Tak myslalem Karola ze tego nie odmówisz haha ;D