- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
46
Dobrze by było gdyby polityka tak wyglądała. Ba! Tak powinna wyglądać, bo politycy różnych opcji nie powinni być wrogami, tylko powinni współpracować dla dobra kraju. Dyskutować, nie zgadzać się, nawet kłócić, ale bez takiego jadu jaki mamy dziś.
Niestety dzisiejsze spotkanie obnaża nasze społeczeństwo, które nawet wspólne wyjście na piwo uznaje jako wyraz zdrady. Sami się wykończymy... Jeśli to się nie zmieni, nie będzie dobrze. Niezależnie od tego kto będzie rządził.
9
@KamQiX ja to uznaje za super gest bo jest sporo postulatów Sławka które popieram a przede wszystkim szanuję go jeszcze bardziej dzisiaj że potrafił skoczyć na browara z rywalem politycznym co w Polsce jest rzadkością
2
@KamQiX Tylko kogo jest to wina?
Oczywiście że polityków którzy nawalają się i szczują na siebie cały rok.
1
@Roobo Yyy... Taaaak, ale obrzucając się winą będziemy tylko pogłębiać problem. Jeśli każdy, ale KAŻDY spojrzy najpierw na siebie, tylko wtedy może się to zmienić. Zmieńmy siebie, zmienimy polityków. I mówię to też do siebie, bo też daję się ponosić emocjom i tej politycznej nawalance... Niestety... :/
3
@Roobo ale politycy reagują na oczekiwania wyborców. Mam wrażenie, że ta zmiana nie wynika ze zmiany polityków, ale z dojrzewania społeczeństwa, które już nie oczekuje od polityków igrzysk, lecz pracy na rzecz rozwoju. Przynajmniej ja mam wrażenie, że w ostatnich latach coraz częściej takie apele są głoszone do polityków i oni powoli chyba próbują się do tego dostosowywać.
2
@KamQiX Szkoda, że na taki gest Trzaskowskiego stać wyłącznie w trakcie kampanii, gdy musi żebrać o głosy. Ja tutaj nie widzę za grosz szczerości.