- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
0
cześć, są tu może Honorowi Dawcy Krwi? Jeśli tak, to czy ktoś z Was miał przypadek, że po oddaniu krwi dostał zawiadomienie o banie na oddawanie krwi na pół roku i konieczności stawienia się na badania kontrolne po właśnie 6 miesiącach ze względu na wykrycie 'czegoś' we krwi?
0
@kuczyniak Ja jestem hdk. O Panie, co za przypadek... Jeszcze nie słyszałem o takiej sytuacji
0
@kuczyniak coś ci znaleźli po prostu, nie bagatelizuj i zgłoś się, Zazwyczaj bany są od jakichś poważniejszych chorób albo od tatuażu.
Oddaje krew 13 lat.
0
@kuczyniak Chyba powinieneś iść do przychodni po skierowanie i zrobić kompleksowe badanie krwi.
0
@bezalkoholowy standardowo na krwi robią tylko hgb a jak poprosisz to morfologię podstawowa.
Niech idzie jak Karol do diagnostyki i zrobi cały pakiet morfo plus CRP żeby wykluczyć zapalenie czegoś
0
@Nazio_87 @bezalkoholowy już wczoraj byłem po skierowanie na wszelkie możliwe badania. Oddaję krew już kilka lat, mam ponad 20 litrów oddanych i pierwszy raz taki przypadek. A sytuacji nie pomaga to, że pochodzę z Ostrołęki i tu oddają zawsze krew, a tym razem sobie wymyśliłem, że oddam na urlopie w Zakopanem. No i teraz formalności związane z wysłaniem wyników to jakiś żart. Telefonicznie nic mi nikt nie chce powiedzieć, muszę czekać aż dotrą do Warszawy i tam je odebrać lub wyślą do Ostrołęki. Twierdzą, że to może być cokolwiek wirusowego, np covid, grypa, ale również WZW czy nawet HIV. na 99% to jakaś pierdoła, ale muszę to sprawdzić. Na pewno te czekanie nie pomaga w stresie, ale co zrobić
0
swoją drogą ciekawa sprawa z tym Zakopanem, wiecie co dostaje się tam za oddanie krwi? Fit ciasteczka bez cukru, jedną czekoladę i słoik majonezu :D
https://postimg.cc/qN9SmR1N
0
@kuczyniak ja dostałem bana na całe życie i list od sanepidu
0
@kuczyniak też oddawałem honorowo do czasu, aż złapałem HCV
0
@kuczyniak sądziłem że wszędzie są takie same pakiety za krew, a tutaj taka bieda