- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
7
- Marian!!!!!!!!!!!
Ja się ciebie pytam co to jest?!?!!?!?
- To jest mój Messerschmitt z ostatniej wojny właśnie wczoraj skończyłem go sklejać.
Helenko nie potrząsaj tak, bo ludzik wyleci, bo ludzika jeszcze nie przykleiłem
- Ludzik?!?!
Patrz co ja robię z tym twoim plastikowym gównem!
- Nie nie nie nie nie nie!
- A właśnie że tak.
Wywalę te wszystkie twoje zasrane modele na zbity ryj.
Kto to widział żeby taki stary cap bawił się plastikowymi ludzikami jak jakiś debil.
- Ty zniszczyłaś moje małe, prywatne Idaho
- Srajdaho niedorajdo
Dorośnij że wreszcie, bo rzygać mi się chce jak na ciebie patrzę.
A teraz won do warzywniaka po kartofle i to na jednej nodze!!!
Szybciej!!!
Bo jak ci w bańkę zasadze to ci z patyka spadnie.
0
@jacobFCB kiepscy to jest arcydzieło żałuje tylko, że nie byłem w tej kamienicy jak kręcili i spotkać ekipe :P
0
@jacobFCB Paździoch to była postać tragiczna w tym komediowym serialu. Impotent co mu wyrwipałka jajca wyrwała, do tego żona psychopatka. Ona w jednym z odcinków z siekierą go goniła. XD
2
@gumaz Najlepsze odcinki lata 2004-2009. Między odejściem a powrotem Waldusia. Jak Ferdek z Paździochem knuli przeciwko Boczkowi takie odcinki miały najlepszą fabułę.
Odcinek Ekolodzy jeden z moich ulubionych. Odcinki do 2003 roku były mega prymitywne.
0
@Criss18Barca no jest z 570 odcinków ja lubie te z babką też, klimat kamienicy potem już studio :P najgorsze z jolasią.
1
@Criss18Barca @gumaz Niektóre te nowe były spoko, ale to już tak na siłę. Np, z tych nowszych to odcinek 'Wiem co jem' jest dobry, co Boczek sprzedawał jaja, które swoim gównem smarował, że niby od chłopa ze wsi, a to sklepowe były. XD
0
@Walpiano tak racja, ale niestety pupcia dużo psuje , i tez ferdek inny ,pażdzioch ledwo dycha itp.