- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
0
Najśmieszniejsze w Giertychu jest to, że to założyciel LPR, ówczesny prezes MW czyli kolebki skrajnej prawicy, więc normalny to on nie był nigdy a 20letnie prawaki jakby się przeniesli w czasie to by mu przyklaskiwaly na wiecach MW.
2
@karci0 w tamtym czasie nigdy nie byłem zwolennikiem "skrajnej" prawicy. Daje w cudzysłowie nie bez powodu. Wywodzą się stamtąd również Winnicki i Bosak , którzy są dla mnie (jak na Polska politykę) jednymi z najlepszych. A Giertych jak widać to raczej Chorągiewka, który przytulił się do Tuska z powodu swoich problemów z prawem i afera POLNORD. To typ człowieka który dla pieniedzy i dobrobytu sprzeda własną matkę...
0
@karci0 bosak to jego uczeń tak naprawdę z młodzieży wszechpolskiej
0
@mmaciass nie on przeszedł bo kaczynski mu partię rozwalił
0
@mmaciass śmiało możesz ten cudzysłów usunąć
1
@Borneo i prosze jak daleko pada jabłko od jabłoni jednak.. jeden powinien siedzieć a drugi jak na standardy polskiej polityki WZÓR patrioty i obywatela, marszałek sejmu RP
0
@mmaciass a co ja mam do marszałka Sejmu co on skrajnym prawicowcem był księdzem był
2
@mmaciass Wzór patrioty i obywatela, tylko dla skrajnych konserwatystów.
Marszałek, który nazywa migrantów odpadami, to mierny format człowieka, ale nie dziwi, że budzi poklask wśród bardziej prymitywnego elektoratu.
Poza tym, ten wzór obywatela, niedawno mataczył, że nie podjął studiów na Collegium Humanum, a przyznał prawdę przyciśnięty do muru. Już sam fakt, że podjął studia na tym tworze, wystawia odpowiednio świadectwo temu WZOROWI.