- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
1
#Flymetothemoon
2
@esem91 BTC bardzo fajnie sobie radzi w tym cyklu, szkoda, że alty z ETH na czele cały czas pod ziemią
1
@Rafalloxfcb, no mam również "trochę" ETH. Miejmy nadzieję, że czeka nas w tym cyklu jeszcze jakiś altseason. Najważniejsze by nie czekać na 100x tylko kilkadziesiąt % i od razu brać coś dla siebie. Branie zysków nigdy nie jest złym pomysłem. Przed chwilą poszła mała sprzedaż dca na 115k, ale znaczną część jeszcze trzymam wg cykliczności.
0
@esem91 To juz pewnie niestety nie będzie 2021 albo 17r :D Szalone zwroty. Gdyby człowiek wtedy siedział w tym rynku…;D no ale coż, jeszcze nie jeden cykl będzie :)
2
@Tomaszekkkkk, szalone zwroty to i mogą być, ale pewnie na wybranych narracjach i projektach. Niestety w poprzednich hossach było kilkanaście tysięcy projektów, a teraz jest ich kilka milionów. Rynek się mega rozwodnił i może być już ciężko o taki typowy altseason, że dosłownie WSZYSTKO rośnie dziennie o co najmniej kilkadziesiąt %...
1
@esem91 Ja zyski z btc zrealizowałem przy 90k więc udało się na samym btc wyjść 3x do przodu bo średnią zakupu miałem w okolicach 30k, aktualnie mam tylko eth trzymane od bardzo dawna, osobiście nie sprzedaję poniżej ath, jak nie będzie to trudno, hodl do następnej hossy nie jest dla mnie problemem. Fajnie też oddały airdropy przez ostatnie półtorej roku więc ogólnie jestem bardzo zadowolony nawet uwzględniając tą zamułe na altach i jakieś drobne straty na niektórych
2
@Rafalloxfcb, 3x to świetny wynik. Gratulacje ;)