- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1258 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1258 Culés
3
Trzeba przyznać, że zarząd Bayernu jest niemal na takim poziomie jak nasz. Ci partacze wypuścili Flicka sezon po wygranym tryplecie, później to samo z Lewandowskim, jeszcze wyrzucili Nagelsmanna na rzecz Tuchela, z którym przegrali wszystko, teraz widzę że na serio zamierzają wydać 100 milionów na Diaza, zamiast ruszać po młodego i o wiele tańszego Woltemade. Żeby tak koncertowo stępić potencjał takiej machiny, jaką Bayern był podczas COVID-u to trzeba umieć, tamta drużyna była jedną z najsilniejszych jakie widziałem. Obecne PSG dostałoby z nimi pewnie powtórkę z Chelsea.
0
@Gibbon_FCB Z drugiej strony tamte PSG potrafiło ich w dwumeczu zatrzymać(wiem że bez Lewandowskiego) i było blisko w finale 2020 aby ich pokonać.
0
@FcPortoFan1999 prawda, ale tamten dwumecz przypominał każde starcie Realu z silniejszymi rywalami w LM. Bayern gniótł ich przez cały mecz, ale to PSG wykorzystało swoje wszystkie 3 okazje i to wystarczyło. Brak Lewandowskiego mocno się odbił, mieli 20 sytuacji i wpadły tylko dwa gole.
2
@Gibbon_FCB Tamten Bayern jest doskonałym przykładem jak trudno wygrać 2x z rzędu LM.W 2020 wydawali się niezwyciężeni.
0
@Gibbon_FCB ale Diaz jest typowym skrzydłowym potrzebnym w Bayernie a Woltemade, mimo całej mojej sympatii do niego, ma 6 metrów wzrostu i nie zagra na skrzydle:) na 9 z kolei nie wygryzie Harrego. Jak rozumiem zdziwienie chęcią wydania 100 milionów na Diaza, tak porównanie z zawodnikiem Stuttgartu w mojej opinii mocno nietrafione.