- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
10
Mobilny karmnik kończy robotę na dziś :P
Przy okazji minął mi dzisiaj rok pracy na Uberku. 818 dostaw, kilometry liczone w tysiącach. Może i w lato płacą mało ale nie mieć nic a mieć zawsze coś? I sobie człowiek na komputer zawsze dorobił. Ogólnie bardzo fajna alternatywa dla studentów.
Ale żeby nie było aż tak kolorowo to oczywiście musiałem komuś ramen rozwalić w ostatniej dostawie dzisiaj :P No nic, zdarza się...
@macio_944 @michal26 @Comentateiro @MesQueUnClub_87 @Jakchcesz @tomek8756 @July_6_BcN @Luciano99 @Safrani @misterio
3
@Kgorecki2500 pewnie był madryciakiem, nie przejmuj się
1
@Kgorecki2500 w sumie przyjemne z pożytecznym. Zarobisz i sport uprawiasz. Szacunek.
1
@Kgorecki2500, no ja kiedyś kawę z costy dowoziłem... no i dowiozłem, ale pół kawy w kubku, a pół było w plecaku. Od tamtego czasu unikałem jak ognia zamówień gdzie napoje nie są zamknięte by uniknąć kompromitacji.
2
@esem91 Napoje z McDonalds pozdrawiają xD Ale z tych kawiarni też nie lubię bo to zawsze jest te 50%
@Safrani Tym bardziej, że ja jeszcze na zwykłym rowerze jeżdżę a nie jak większość na elektrycznym
1
@Kgorecki2500 wiem, widziałem zdjęcie
1
@Safrani Się w ogóle zastanawiam czy nie wrócić do swojego poprzedniego co go mam od podstawówki :P Ja mam za głupią tendencję do przywiązywania się do rzeczy :(
A ten nowy (z olx) by się sprzedał z zyskiem i tak
2
@Kgorecki2500 jak Ci stary pasuje, to czemu nie.
Ja się do rzeczy nie przywiązuję.