- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
12
[Ranking ponad wszystko]
Bardzo dobre informacje z boisk.
1. Lech i Raków wygrali swoje wyjazdowe mecze. Legia prowadzi do przerwy z Hibernianem, a Jaga raczej dobrze sobie radzi i trzyma remis na wyjeździe i bliżej jest wygranej. Także możemy cały 1 pkt dzisiaj zdobyć i historyczne 4 zespoły w LKE w fazie ligowej.
2. Spora szansa, że nasz bezpośredni rywal (Norwegia) straci dzisiaj 2 zespoły. Fredrikstad już odpadł, a Rosenborg (uznana marka) przegrywa z Mainz do przerwy 3:1 (pierwszy wygrali 2:1, więc bramkę w plecy są).
3. Szwajcarzy męczą się z Szachtarem.
4. Duńczycy też stracili drużynę - Brondby przegrało u siebie z Strasborgiem i odpadli. Niestety Midtylland pokonał Finów (bardzo łątwy przeciwnik) i będą grać w LE.
5. Parę takich meczów, gdzie rywale nasi tracili punkty, ale awansowali (Szweckie Hacken, czy Panatinaikos, czy Sigma Ołomuniec.
Ogółem się zapowiada na BARDZO dobry dzień dla naszego rankingu.
@mekston @FcPortoFan1999 @Danny Gaucho @barcelonaLM
0
@michal26 jeszcze niech Jagielonia wymęczy zwycięstwo Legia strzeli niech jeszcze kilka bramek i będzie gitara!
3
@michal26 Jest to historia polskiej piłki żeby tyle drużyn grało na jesień.Eurowpiernicz wakacyjny należy do przeszłości!
1
@michal26 i do tego Turcja mocno po tyłku dostała. Przy dobrych wiatrach nawet będzie się można z nimi bić
1
@FcPortoFan1999 LKE to po prostu rozgrywki dla nas
UEFA ustawiona pod Polskę
0
@Hshdhrhdh No oby tak się stało. Legia realnie pewnie 2 bramkami może gdzieś wygrać, bo są wyraźnie lepsi
0
@mekston I tutaj brawo Uefa!
0
@mekston no tak. Trzeba powiedziec wprost, że to pozwoliło w końcu coś osiągnąć ligom, które nie mają wyraźnie dominującej drużyny. Dokładnie taką ligą jesteśmy. Zwyczajnie będziemy się osadzać w tym miejscu (8-16 miejsce).
0
@zadafcb przy BARDZO dobrych wiatrach. Legia niestety gola traci...
0
@michal26 No i Legia remis, Jaga w plecy ;)