- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
USA jest specyficzne, często głupie ale to że mają karę śmierci to jest coś pięknego. W naszym kraju ten gość co w metrze zabił tą laskę to by dostał 10lat a wyszedłby po 4
3
@FCB24 a jakby u nas to laska zrobiła to uniewinnienie, zawiasy i może jeszcze jakieś alimenty xD
0
@FCB24 To nie tak, że w USA jest kara śmierci, w niektórych stanach jest, a w niektórych nie ma.
4
@FCB24 Więc typ poczeka na karę śmierci 20 lat, a cały proces będzie kosztował podatników więcej niż utrzymanie delikwenta w więzieniu.
0
@Jersi1 no w 23 chyba jest
1
@FCB24 Ja byłbym za karą śmierci, ale nie w formie którą znamy. Szczególnie okrutni mordercy, gwałciciele itp. powinni według mnie trafiać do więzienia na dożywocie, ale z odebraniem wszelkich praw człowieka. Zero jedzenia, zero prysznica, niech gnije i umiera powoli.
1
@TikiTakaEnMiCorazon A ja uważam, że tacy mordercy, którzy zabijają losową osobę bez żadnego motywu są chorzy psychicznie i nie zasłużyli na cierpienie.
0
@FCB24 pamiętaj żę te stany wypuszczały tego delikwenta kilkanaście razy z więzienia. polecam posłuchać fajnej rozmowy Igora Janke na Układzie otwartym z profesorem Grygielem jak wygląda realnie sytuacja np w Waszyngtonie, jedzenie na półkach "na kłodkę" i o proszek trzeba prosić w markecie ekspedientkę:
0
@mmaciass Ale wiesz, że te rzeczy, które są za tymi zamykanymi szafkami są ze względu na epidemię fentanylu i ćpuni kradną wszelakie wyroby medyczne oraz ogólnie chemiczne, a z twojej wypowiedzi wyszło jakoby wszystko było zamykane.