- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
No i napinacz Oblique wyjaśniony, inna kwestia jest taka że te nieudacznicy ze Stanów to bez Lylesa nawet podium nie zrobią.
1
@Popitek12 Akurat nie wina Oblique Seville. On zrobił wszystko dobrze.
0
@Stinger_ ale ważne że wyjaśniony, Kishane jeszcze toleruję. Najgorsze że nieudacznik Bednarek może skończyć ze złotem, ale będzie musiał prosić króla o wybaczenie i pomoc, Coleman nadaje się tylko do startowania, nie wiem kto na czwartego, wszyscy są słabi, najlepiej niech Kerley poczeka z tymi igrzyskami dopingowymi i wróci na chwilę
0
@Stinger_ a to jest wina systemu w USA i tego że na trzeba być na podium mistrzostw krajowych i różne wynalazki robią formę na mistrzostwa krajowe i potem nie awansują do półfinałów na ważnych imprezach. Mimo że nieudacznika Bednarka nie lubię i to bardzo to on potrafi być w formie i tu i tu
0
@Popitek12 To Noah Lyles nie będzie startował w finale?
0
@Stinger_ w sumie to nie wiem, nie wchodziłem dawno na jego ig, natomiast bez niego to oni by nic nie zrobili, bo są dramatem, tylko prowokują jak Bednarek a potem z płaczem
0
@Popitek12 Tu się zgadzam choć Kenneth Bednarek broni się wynikami więc jego ewentualny brak to duża strata dla USA.
0
@Stinger_ ja tak nie wiem kto będzie, optymalnie dla mnie Coleman na start, Lyles i Bednarek, a na czwartego ktokolwiek, prywatnie co jest nie możliwe ale dałbym Raia Benjamina bo szanuję go jako jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a czysto pod względem szybkości zawsze był od Warholma szybszy
0
@Popitek12 Noah Lyles na ostatnią, jak kończyć to najlepszymi.