- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
0
Apator 8 punktów przewagi nad Motorem. Do końca pozostało 5 biegów. Czy Lublin obroni mistrzostwo..
0
@bezalkoholowy i Apator już wykorzystał jedną taktyczną
0
@mekston Tak. Jeszcze w zanadrzu pozostaje Dudek i Lambert.
0
@bezalkoholowy sorry - Emil i Dudek juz jechali z taktyków
Lambert poza początkiem wygląda na pogubionego
Jeszcze Michelsen może pojechać, ale może być blisko
0
@mekston Nawet nie zajarzyłem że Dudek już wykorzystany. Będzie ciężko.
0
@bezalkoholowy teraz 12 bieg ważny dla Motoru, muszą wygrać min 4-2, albo nawet 5-1
Ale Lambert słabo ostatnimi biegami jechał
0
@mekston Bańbora to obowiązek przywieźć.
0
@bezalkoholowy powinien, ale już raz miał zero właśnie na niego choć tam był też Zmarzlik
0
@bezalkoholowy i 4-2, to cały czas sporo moze sie zdarzyc
W 13 Michelsen musi z taktyka jechac za Kvecha
1
@mekston Kawczyński drugi raz dzisiaj oddaje punkt na ostatnim łuku. Te punkty mogą kosztować mistrzostwo.
1
@mekston Przez te rezerwy zapomniałem że Kvech u nas jeździ xd
1
@bezalkoholowy Lublin musi min 1x wygrac 5-1 i 2x 4-2 albo 2x 5-1 i remis zeby miec tytuł
0
@mekston Toruń ma tylko 4 punkty przewagi. Niby dużo, jednak mało. Tak jak piszesz. Emocje do samego końca. Takiego finału nie pamiętam od lat. Nominowane zadecydują.
0
@bezalkoholowy Michelsen i Lambert wygladaja na wolnych
W 15 Zmarzlik bierze 3
Nie wiem czy 14 nie ważniejszy
0
@bezalkoholowy jeśli w 14 Lublin zrobi 5-1 to bedzie mistrzem zapewne, jak 4-2 to bedzie znak zapytania, jak 3-3 to Torun mistrzem
1
@mekston Jest kurwa jest. Po 17 latach znowu mistrzostwo!!!