- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
8
Nigdy nie przeżyłam czegoś takiego jak dziś na koncercie Marilyna Mansona, mimo że to nie był mój pierwszy koncert tego artysty. Dostałam z łokcia w twarz, do tego typu co na rękach go ludzie nieśli uderzył mnie glanem w ryło i mam rozcięte. Byłam jak Messi, poczułam krew w ustach to zaczęłam bardziej szaleć i skakać. Ściana śmierci, pogo... Współczuję wszystkim bez glanów. Koncert Antychrysta to najpiękniejsze co mnie spotkało od dawna. Mimo, że jestem poturbowana i czekałam na ten koncert 9h by być z przodu. Nie wiem czy przeżyje tę noc więc dziękuję za wszystko i pozdrawiam innych fanów. XD
18
@clyde
Chciałaś z glana dostać to było pisać, a i na biletach byś zaoszczędziła
1
@Frimpong a daj spokój, aż mi się w głowie zakręciło jak mnie uderzył podeszwą xD
1
@clyde to chyba jesteś jedyną kobietą, która obejrzałaby Dom Dobry z entuzjazmem ;p
W każdym razie zazdroszczę koncertu (ciosu z glana trochę mniej).
16
@clyde Czyli podsumowując musisz dostać w ryj, żeby poczuć krew w ustach, wtedy jesteś bardziej odpalona, szczęśliwa i to najpiękniejsze, co może cię w życiu spotkać
1
@clyde na koncertach kapel kościelnych takie rzeczy się nie dzieją
2
@Aragorn33 no może nie z entuzjazm ale raczej nie byłabym roztrzęsiona. Za to na innych rzeczach wzruszam się i przeżywam od razu.
@Luciano99 coś w tym jest, profilaktycznie powinnam dostawać w ryj i może byłabym szczęśliwsza.
3
@clyde Jak zakrwawiłaś mu glana, to padł remis w Waszej walce.
@Frimpong @Kessie @Luciano99
5
@Luciano99 Konkubina idealna xD
1
@clyde Powinno być jak w tym żarcie. "Nigdy nie przeżyłam czegoś takiego jak dziś na koncercie Marilyna Mansona, mimo że to nie był mój pierwszy koncert tego artysty. Dostałam z łokcia w twarz, do tego typu co na rękach go ludzie nieśli uderzył mnie glanem w ryło i mam rozcięte, a nawet jeszcze z domu nie wyszłam :P"
3
@clyde zonobijka już gotowa tylko poczekaj chwilę bo muszę się jeszcze odlać
https://pbs.twimg.com/media/CXBEHY1WsAAq_T3.jpg
@blakkudium @Luciano99