- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
3
Do grupy, która skakała w Skandynawii na konkursy w Wiśle dołącza: Kot, Wolny, Niżnik oraz Joniak.
@Stinger_ @July_6_BcN @Sysia11 @Pnog37 @VegetaPolska @tadzik447 @Rastafarnianin @JanneAhonen
0
@Criss18Barca wymienić Wolnego na na przykład Łukaszczyka i byłoby idealnie
0
@Criss18Barca tych dziadków maciusiaka wymienić, przeciez taki zniszczoł to jeden wielki mem
1
@Pnog37 Obawiam się, że Łukaszczyk po tej kontuzji jeszcze nie prezentuje poziomu na PS, zresztą on w tym sezonie nawet w LPK nie rywalizował.
@Rastafarnianin Problem ze Zniszczolem nazywa się ranking olimpijski. I pewnie do końca periodu jesteśmy na niego skazani. Może się jeszcze chłop obudzi, on zawsze pierwszą część sezonu miał słabą. Ten jego najlepszy sezon 2 lata temu to jak dobrze pamiętam pierwsze punkty zdobył w noworocznym konkursie w GA-PA.
0
@Criss18Barca no wiem, ale Wolny też tego poziomu nie prezentuje
0
@Criss18Barca Niżnik to syn tego pana-http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1467
;)
0
@Criss18Barca Zniszczoł to pierwsze co niech zacznie od zamknięcia twarzy, bo sie chłop pogrąża co raz bardziej.
0
@Criss18Barca Bez zaskoczeń choć obawiałem się, że wcisną tak kogoś kompletnie bez formy za nazwisko
@Pnog37 Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Łukasz Łukaszczyk bo nawet w lecie za bardzo nie startował. Razem z Amilkiewiczem, Sarniakiem czy Stękałą w weekend wystartuje w Kanderstegu w ramach zawodów FIS Cup.
0
@Stinger_ tak, ale już niech skacze ten Amilkiewicz, ktokolwiek (Sarniak akurat nie ma prawa startu w PŚ), tylko nie 30 letni Wolny, który się i tak nie odbuduje