- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
1
Klemens Joniak zajął 5 miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Ruce.
Czołówka PK w Ruce:
1. Andreas Isak Langmo (Norwegia)
2. Maximilian Ortner (Austria)
3. Junshiro Kobayashi (Japonia)
4. Robin Pedersen (Norwegia)
5. Klemens Joniak (Polska)
Polak walczy o dodatkowe miejsce na TCS. Wygląda na to, że jeśli utrzyma dyspozycję to jutro stoczy bój z Japończykiem o wyjazd na TCS.
Pozostali Polacy dużo słabiej.
Aleksander Zniszczoł zajął 15 miejsce tracąc blisko 30 pkt do samego Joniaka i blisko 60 pkt księdza czyli zwycięzcy konkursu.
Chyba tym startem Zniszczoł zamyka akcje marzenia o wyjeździe na pierwsze w karierze IO, a także na szybki powrót do PŚ.
Adam Niżnik zajął 24 miejsce, Jarosław Krzak 29, a Szymon Sarniak 31 - szkoda, że nie zapunktował.
Z ciekawostek - Niklas Bachlinger zajął 30 miejsce - co ciekawe, był najsłabszym z siódemki Austriaków.
Z kadry Thomasa Thunbichlera - i tutaj wzywam @VegetaPolska - najlepiej wypadł Constantin Schmid zajmując 20 miejsce. Na 23 lokacie uplasował się Max Unglaube, a 28 był Ben Bayer.
Krótko mówiąc dostali lanie nie tylko od Klemensa Joniaka ale także od fatalnego w tym sezonie Aleksandra Zniszczoła.
0
@Stinger_ i tak Thomas jest głównym kandydatem na trenera kadry A. On też potrzebuje czasu, żeby osiągnąć sukces. Choć zaplecze Niemiec nie jest takie jak w Austrii. Swoją drogą dodam, że Grzegorz Sobczyk na pytanie czy zostanie trenerem Niemiec odpowiedział "pomidor" w programie trzecia seria. O tej kandydaturze nie myślałem, ale nie ukrywam, byłoby to piękne uczucie, gdyby Polak objął tak prestiżowe stanowisko.
1
@Stinger_
@Kessie opinia Klemens