- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
10
Gary Anderson jak zwykle klasa. Tego człowieka nie da się nie lubić.
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
@D10SLEO @barcelonaLM @Comfortable_
@zadafcb @Popitek12
2
@Giwera Taki sympatyczny Wujek.Dobrze że kiedyś już zdobywał mistrzostwa.
1
@FcPortoFan1999 @Giwera to jest ostatni ktory obronil tytul
Czy The Nuke powtorzy wyczyn Andersona? Czy presja obrony go zje?
1
@FcPortoFan1999 @Giwera swoja droga w finale mamy dwóch którzy zbierali gwizdy od publicznosci
The Nuke szczegolnie na Crossa a VV z Garym
2
@mekston Moim zdaniem Nuke to bierze, mimo topowej formy Holendra. Choć pewnie Anglik się będzie musiał namęczyć. Jeśli obaj zagrają w finale tak jak przez cały turniej to statystycznie i tak trochę lepiej wypada Littler i średnimi, i na dablach. Fajnie byłoby pełen dystans zobaczyć i w końcu 9 lotkę.
1
@Giwera wiadomo ze VV jest wciaz underdogiem i jak Littler zagra swoj top poziom to to wezmie ale jesli zostawi przestrzen to moze byc różnie
Znowu moga byc te sety gdzie mamy 2-2 w legach i jak VV bedzie je brał to nerwowosc moze sie pojawic u the Nukea
Ale zobaczymy bo jak bedzie gral jak rok temu w finale z MvG to na takiego Nuke nikt nie ma szans
0
@Giwera
Tylko Littler mial latwiejszych rywali kolego
Wiec statystyki w d... mozna wsadzic lub chociaz prownac poziomy rywali :)
1/2 i 1/4 - Ratajski i Havy Metal :)
Co to za przeciwnicy i jakie oni mieli srednie
Littler gral tam na luzie
Holender 1/4 i 1/2 mial pod duza presja akurat
0
@mekston Luźno obroni te mistrzostwo.
0
@FcPortoFan1999 Moze nie byc luzno