- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
7
Widzę, że kibice Realu przeszczęśliwi, że trenerem został Arbeloa :v
Oczywiście cholera wie, może wypali, ale i tak póki co bardzo śmiesznie się na to wszystko patrzy.
4
@macio_944 w sumie to co mogą powiedzieć innego? Trener ze ścisłego topu teraz raczej nie przyjdzie, a przynajmniej to jakaś próba zrobienia czegoś inaczej.
0
@ViscaelBarca2007 Racja, chociaż osobiście zwalnianie Xabiego po takiej propagandzie, takiej nadziei, że stworzy genialny Real, po niecałym roku pracy jest po prostu śmieszne. Zdecydowanie zostawiłbym go do końca sezonu.
Ale piłka bywa przewrotna - może paradoksalnie im to wyjdzie na dobre. Jednak w tym momencie jest to memiczne.
1
@macio_944 wiesz jak Zidane przychodził po Benitezie też się tutaj pamiętam wszyscy śmialiśmy a potem wyszło to co wyszło
0
@macio_944 co zrobili źle przez ten okres jakbym zaczął wyliczać to by mi znaków zabrakło, ale kibice pewnie chociaż minimalnie mogą mieć nadzieję, że coś się zmieni niż brnąć w coś co wiadomo, że już nie zadziała bo o ile z kryzysów trenerzy nie raz wychodzili, ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby trener odzyskał utraconą szatnię.
1
@Mixtape Ale Zidane w przeciwieństwie do Arbeloi od początku miał pojebaną aurę. Czuć było ten respekt. Jeden z lepszych piłkarzy w dziejach. Idol dla takiego Benzemy, Bale, czy innych. Poza tym jakie nazwiska wtedy miał do dyspozycji? Obecna kadra Realu, przy tamtej nawet nie stała. Mbappe by się może na ławkę załapał.