- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
4
Najbardziej mnie cieszy, ze Real obecnie to nie jest drużyna tylko zbieranina gwiazdeczek,która sprawia wrażenie, ze sie nawet nie lubi i kazdy idzie w innym kierunku, zjedzą tego Arbeloe tam... sytaucja z Mbappe i szpalerem pokazala dobitnie, kto tam rządzi w szatni. Normalny gosc to by podszedł do trenera, a on go zawołał jak chłopca... szczerze szkoda mi Alonso i wcale sie nie dziwię, ze podał sie do dymisji.
0
@Kinginiesta to cieszy, ale niestety nic tak jak nowoczesne dzieje Realu Madryt pokazuje że jak się wszyscy po nich spodziewają sukcesów to jest klapa a jak ma być degrengolada bo odszedł ten czy ten, czy atmosfera czy cokolwiek to oni wygrywają LM.
1
@Kinginiesta A jeszcze w pierwszych dwóch miesiącach sezonu mieli wygrać wszytsko, nawet w klasyku (ligowym) zaprezentowali się jako drużyna lepiej od nas, a teraz?? zupełnie odwrotnie.
Jak to się w piłce szybko zmienia... i jakie ma znaczenie porozumienie na lini trener - zawodnicy. Jak tego nie ma to nawet najlepszy strateg/taktyk nic nie zrobi.
1
@Kinginiesta ta sytuacja pewnie dobiła Xabiego, niektórzy to bagatelizują, że to nic takiego, ale on mógł się mega wkorzyc że kolejny raz gwiazdy go nie szanują i nie słuchają, a zarząd zamiast ukarać piłkarzy to nie daje wsparcia trenerowi. I dlatego xabi sam zrezygnował.
2
@europejczyk Oczywiście, że o to chodzi. Kolejny raz podważyli jego autorytet i go upokorzyli publicznie, więc stwierdził, że jego praca w tej szatni nie ma sensu. Nie miał też wsparcia u Perezea bo się dziadzia boi, że mu gwiazdeczki pouciekają z klubu.
1
@MesQueUnClub_87 juz spięcie z Viniciusem pokazało jaka pozycje w tej druzynie mial Xabi