- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
1
O @Agata2526 wróciła
2
@michaleu ja widzę, że się starasz, żebym Ci nie wybaczyła…
2
@michaleu Czemu porównywałeś mi Porto do Realu tak swoją drogą? nie wstyd Ci?
4
@michaleu Ten co stalkuje laskę, która nic nie pisze xD
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Co mnie atakujecie jeden po drugim XDD
0
@michaleu bo zasłużyłeś xD
@Eklerek jeszcze się z tym nie kryje xd
4
@Eklerek @michaleu lepszy ode mnie jest, fakty
0
@michaleu Ja Ciebie będę atakował za coś takiego bo czułem się wczoraj ośmieszony.
1
@Eklerek Wstydzi się, chcę jej dodać odwagi
1
@FcPortoFan1999 jak porównywałem Porto do Realu, nie pamiętam
1
@July_6_BcN Zasłużyłem na wybaczenie:)
0
@michaleu Porównywałeś 9 miejsce do Realu i jakiejś ligi fraudów.Nie wstyd Ci?
0
@michaleu zasłużyłeś na atak xd
2
@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej
@July_6_BcN Dlaczego? :/
Atak z dwóch stron XD
0
@michaleu domyśl się XD
1
@July_6_BcN Bo napisałem że jesteś urocza?
0
@FcPortoFan1999 Oski, kolega przeprosił. Wybaczasz?
0
@michaleu bo za Agatką latasz
1
@Czajka90 Jako tako wybaczam.
2
@FcPortoFan1999 Chociaż ktoś wybacza
@July_6_BcN wcale nie, chciałem się tylko przywitać :|
0
@michaleu tak, tłumacz się teraz xd
1
@July_6_BcN I tak mi nie odpisze..
Ej a pamiętasz że dzisiaj są skoki??
0
@michaleu pamiętam, ale w ten weekend strajkuję
1
@July_6_BcN To przestań, przecież miksty są takie ciekawe...;)
0
@michaleu my w ogóle starujemy w tym mikście?
2
@July_6_BcN Nawet nie wiem, bo dopiero włączyłem. To będzie trwać tyle co Australian Open więc zrezygnowałem z oglądania xd
1
@michaleu czyli dobrze, że nie fatygowałam się xd
1
@July_6_BcN miałaś rację ;)
9 skoczyło w jedyne pół godziny xdd
0
@michaleu zawsze mam rację, a jak ktoś twierdzi, że nie mam, to i tak mam screeny na to, że mam…
1
@July_6_BcN Na mnie nie masz, bo jestem grzeczny
0
@michaleu skąd wiesz? Może mam ^^