- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
0
Tak sie zastanawiam czemu my nie mozemy z tej La Massi wyrwac bramkostrzelnej 9-ki...pomocnicy, obroncy sa a napastnikow nie ma
2
@betonito Ostatnio w całej Hiszpanii ciężko o taką typową dziesiątkę.
Kiedyś mieli świetnych napastników - czołowych na świecie (Villa, Torres, Raul), a od kilku lat jest duża bieda bo taki Morata to mimo wszystko nie ten poziom, a inni wytrzymywali króciutko.
Może ten Diego Costa był dobry ale to też nie rodowity Hiszpan.
8
@Stinger_ Ogólnie w świecie piłki jest problem z typowymi dziewiątkami.
1
@takisobiektos To prawda, dawniej każdy zespół miał nawet po dwóch TOP napastników i jeszcze na ławce kogoś mocnego, a teraz? Słabo to wygląda aczkolwiek jeszcze można coś wybrać.
W Hiszpanii jest taka bieda, że szok. Kto by pomyślał, że po czasach Raula, Torresa i Villi, w reprezentacji na ataku najwięcej będzie grał taki Morata. Może nie jest to zły napastnik, swoje też zawsze strzeli ale gdzie mu tam do w/w trójki.
2
@Stinger_ Niemcy też od lat nie mają topowej dziewiątki
1
@kanver_ W sumie to Niemcy odkąd pamiętam byli "dziwni" pod tym względem.
Oczywiście mieli Miroslava Klose czy Mario Gomeza, ogólnie bardzo dobrzy napastnicy ale jednak chyba jednak nie ta półka co napastnicy z Hiszpanii, przynajmniej nie patrząc na MŚ bo tam Klose to gigant.
Ostatnio rzeczywiście wyglądają słabo. Chyba Werner był takim ostatnim w miarę udanym napastnikiem.
Później "wynalazki" typu Fullkrug, Undav czy inny Kleindienst.
Teraz próbują z Woltemade ale za wcześnie by oceniać, zobaczymy z czasem co z niego będzie.