- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
20
I jeszcze jedno...
Rok temu po dopadnięciu z Interem ile było płaczu, że nie potrafimy grać pragmatycznie i na wynik, jeśli ma się jakieś "defekty" w zespole,
Dzisiaj tak właśnie było. Pragmatyzm.
Bez głupich ataków na "hurra", tylko oszczędzanie piłki i czasu, bo mieli świadomość, że z przodu leżymy, w pomocy najbardziej ogarnia tylko Pedri po kontuzji i wiedzieli, że nie będą w stanie przeciwstawić się grze "od bramki do bramki" czy "akcja za akcję".
Mimo, że gra nie porywała, to cieszę się, że wyciągnięto wnioski z zeszłego sezonu i nawet obrona zagrał głębiej.
1
@norbi77 Trzeba się czymś pocieszyć po remisie z drużyną ze środka tabeli :P
5
@norbi77 Ale my dziś nie graliśmy pragmatycznie.
Graliśmy po prostu słabo i bez pomysłu.
To była nieudolność a nie wyrachowanie.
2
@Roobo
Skoro grali tak, żeby osiągnąć korzystny wynik (mając świadomość swojej słabości), to jak to nazwać jak nie pragmatyzm?
2
@Roobo Oczywiście, że to było wyrachowanie. Ewidentnie nie graliśmy tak bardzo do przodu jak zwykle i ewidentnie chcieliśmy zamrozić ten mecz i przeczekać energię Newcastle. Problemem było to, że byliśmy bardzo niedokładni i w sumie to można nazwać nieudolnością, ale wiele było przechwytów i uwagi w przejmowaniu piłki oraz bycia cofniętym. Założenia były dokładnie takie o jakich pisze @norbi77.
4
@norbi77 Wystawianie się na pierdyliard sytuacji z Newcastle w których przeciwnikowi wystarczyłaby odrobina szczęścia do zdobycia bramki, przy braku własnej inwencji i kopa w ofensywie, nie nazwałbym pragmatyzmem.
2
@RosjaninBut
A ile oni mieli tak naprawdę tych okazji? 2-3 i to żadne setki nie były.
Pozostałe po spalonych, a Ty piszesz o multum szans :D