- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1489 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1489 Culés
0
Pie*dolenie na zasadzie woda jest mokra albo real madryt to najobrzydliwszy klub na świecie. Niesamowite, że zaraz 38 latek nie jest już na poziomie gry w najlepszym klubie na świecie i, że odstaje od reszty dużo młodszych kolegów. Mądrości ku*wa Wojciecha Kowalczyka, jak on na to wpadł XDDD.
Nikt nie uważa, że Lewy obecnie nadaje się na grę w Barcy jako podstawowy zawodnik czy w LM. Ma od czasu do czasu przebłyski ale to tyle. Logiczne, że potrzebna jest nowa dobra 9'tka bo Robert to już emeryt a Ferran nadaje się ale na bycie rezerwowym rezerwowego.
Nie mogę się doczekać kolejnych oczywistych wywodów jakby dosłownie nikt o tym nie wiedział XD.
0
@MirusAmisz Niech daje na czwartego do Porto.
0
@FcPortoFan1999 Przydałby się tam w ogóle?
1
@MirusAmisz Jasne że by się przydał.Zwłaszcza przy kruchości obecnych napastników.Do ligi krajowej zwłaszcza.Liga fraudów byłaby czymś drugo/trzeciorzędnym.
1
@FcPortoFan1999 No to pewnie nie byłoby to głupie rozwiązanie. Ale jaki ma pomysł na siebie co dalej to zobaczymy.
1
@MirusAmisz Ja bym go chciał ujrzeć na czwartego w takim klubie bez większej presji a nie gdzieś na Pustyni czy MLS.
3
@MirusAmisz Niby ta, ale dosłownie pół roku temu zakończył sezon z 42 golami z czego 11 w LM, więc jeszcze nie dawno nie było to takie oczywiste.
0
@MesQueUnClub_87 Mnie właśnie najbardziej zastanawia skąd aż tak duży zjazd formy względem zeszłego sezonu. Gra mniej oczywiście ale teraz to wygląda tak jakby przez ten krótki czas zapomniał gry w piłkę co jest dla mnie mega dziwne.