- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1907 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1907 Culés
1
Analizując sobie nasze szanse na mecz z Atletico to wychodzi na to że potrzeba na cudu. Atletico ma wszystko po swojej stronie. Stadion, kibiców, wynik, świeża 11, i opcja grania swojego futbolu w czym czują się najlepiej.
Barca ma świetnego Yamala i nadzieję.
Jesteśmy w stanie strzelić gola i w to wierzę, ale prawie na pewno coś stracimy. Wtedy musimy strzelić 4 a z nimi to już wyzwanie. Wygrywaliśmy niedawno 3:0, ale to jest LM a nasi w tych rozgrywkach zapominają ja się gra. Brak czystego konta w tej edycji wiele mówi i strzelały nam np. Slavia Praga czy Club Brugge. Trzeba wierzyć, ale to jest bardziej sfera marzeń niż wiara poparta konkretnymi argumentami. Zawalony pierwszy mecz , nawet jak graliśmy 11/11 to nie tak miało to wyglądać.
0
@konajoncek wystarczy wygrać przewaga 2 bramek wtedy mamy dogrywkę karne
A 2 bramki Atletico strzelimy na 100% kwestia obrony.
3
@Krzysztof1987 na 100%? Na Camp Nou nie strzeliliśmy żadnej
3
@LukaszFan gralismy w „10” kawal meczu - nie pomoglo
I tak bylismy grozni mimo tego
Na 100% to nie, ale szansa jest spora
Bedziemy jak wsciekle psy, jak Tommy Lee Jones w sciganym
0
@LukaszFan Strzelić może strzelą, ale jak stracą to już widzę te spuszczone głowy i po zawodach.
2
@konajoncek Kiedy Barcelona potężnego Hansiego Flicka spuściła głowy?
1
@konajoncek kolega chyba zapadł w śpiączkę w 2023 i nie ogarnął kto jest obecnie trenerem
0
@LukaszFan czyli mecz bez gola mamy już zaliczony.
Ale takiego z 5 golami jeszcze nie mamy