- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
2
Powiem że główny Main Event WM naprawdę w porządku, mówi to anty fan Reignsa i były fan Punka. Oczywiście żeby nie było tak kolorowo. Walki Zayn vs Trick, Oba vs Lesnar to żart jeśli chodzi o długość
@Karol145 @PatrychoO @mordini123
0
@lucas/catalan sama w sobie walka ok, tylko dla mnie Wrestlemania to powroty, nieoczekiwane interwencje itd. Main event WM 40 to kwintesencja tego.
1
@PatrychoO no tak, ale nie zawsze tak będzie. Kto niby miał powrócić czy z zainterwencjować?
1
@lucas/catalan Fajnie że w końcu był czysty main event bez interwencji bo w ostatnich latach chyba każdy główny main event miał jakąś interwencję to dla odmiany dostaliśmy czystą walkę.
0
@lucas/catalan Meltzer mówi że me był jednym z najlepszych w historii.
Moim zdaniem walka genialna, ale ta z wm 40 była uważam lepsza.
1
@mordini123 Wm 40 taka ingerencję mieć musiał, ponieważ tym cały storyline się charakteryzowal.
0
@lucas/catalan a ja nie wiem, nie ja jestem kreatywny :v
@Karol145 swoją drogą, czemu ludzie tak poważają i kierują się ocenami Meltzera? To jakby ktoś inny Ci mówił, jaki był najlepszy według Ciebie mecz albo film w historii
1
@PatrychoO Meltzer taki Książulo wrestlingu
0
@PatrychoO No tak już jest od x lat.
0
@lucas/catalan No ale z drugiej strony to jego zawód, on całe życie pracuje jako dziennikarz wrestlingowy. To pionier dziennikarstwa
1
@Karol145 Nie mam problemu z Wrestlemanią 40 i mi się to podobało ale chodzi o to żeby co rok nie było Main Eventu z interwencjami więc teraz tą dostaliśmy odskocznię.