- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
1
Ciężko się nie zgodzić...
Już rozumiem ten odwizdany faul, ale na litość boską oni zdobyli w tym sezonie kilka bramek właśnie w taki sposób i wręcz wprowadzili trend otaczania bramkarza i ograniczania jego ruchów .
@Eklerek @Kessie sorki ale takie fakty w tej kwestii
Roy Keane "Powiem wam jedno, ta decyzja VAR to kompletna i bezwstydna hańba – absolutny żart!
Przez cały sezon Arsenal tłoczy się wokół bramkarza przy stałych fragmentach gry, pcha, szarpie, blokuje – to ich główna taktyka od pierwszego dnia. Widzieliśmy to jak na dłoni u nas w Old Trafford, kiedy Saliba cofnął się prosto w Bayindra, uniemożliwił mu normalną interwencję, a oni ukradli gola przez Calafioriego. Nic nie gwizdnięto. Ani słowa. Ale teraz, w decydującym o tytule meczu z West Hamem, kiedy im to nie pasuje… nagle to faul na Rayi? Wy naprawdę żartujecie?
Co my w ogóle oglądamy w tej lidze? To bezczelne, to wstydliwe. W tym tempie po prostu oddajcie tytuł i trofeum Arsenalowi już teraz, bo to aż bije po oczach, co próbują tu wyciągnąć. Całkowita, bezwstydna hańba"
0
@Frimpong
2
@Frimpong Słuchaj tego popaprańca, który wychodził na boisko tylko po to żeby krzywdę rywalowi wyrządzić, pod płaszczem sędziowskim w każdym meczu z Arsenalem, nigdy nie dostał czerwonej kartki za swoją brutalność. Dziwne żeby był obiektywny. Kompromitowałeś się cały rok swoimi wpisami o Arsenalu, to Ci został płacz o rzekome ustawienie ligi. Nie mam problemu żeby przyznać rację, że z United i Chelsea były faule, ale zwykłe blokowanie, a to co było dzisiaj to inna para kaloszy. Trochę trzeźwego spojrzenia. Przez dwie kolejki tyle co wydrukowali City to Arsenal przez pół sezonu nie dostał
Jeden ciągnie Rayę, drugi trzyma go za ramię przy wyskoku do piłki, ale tak Arsenal tak zdobywał bramki, ja prdl.