- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
20
64 urodziny obchodzi dziś Jan Urban - były napastnik reprezentacji Polski, obecnie selekcjoner kadry. W drużynie narodowej rozegrał łącznie 57 spotkań, zdobywając 7 bramek, uczestnicząc na mistrzostwach świata rozgrywanych w Meksyku (1986). Podczas kariery piłkarskiej występował w takich zespołach jak: Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze, Osasuna, Real Valladolid, CD Toledo oraz VfB Oldenburg. Z zabrzańskim klubem trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski (1985–86, 1986–87, 1987–88). Po zawieszeniu butów na kołku, został szkoleniowcem, prowadząc takie drużyny jak: Legia Warszawa, Polonia Bytom, Zagłębie Lubin, Osasuna (również rezerwy i zespoły młodzieżowe), Lech Poznań, Śląsk Wrocław czy Górnik Zabrze. Z Legią w sezonie 2012-13 sięgnął po mistrzostwo kraju, a w sezonach 2007–08, 2012–13 wygrał z nią Puchar Polski. Obecnie jest selekcjonerem reprezentacji Polski, wcześniej natomiast był jednym z asystentów Leo Beenhakkera w sztabie szkoleniowym polskiej kadry. Został laureatem nagrody w kategorii: trener roku w plebiscycie tygodnika "Piłka nożna" (2013)
Wszystkiego najlepszego Jasiu oraz powodzenia w dalszym prowadzeniu reprezentacji i samych z nią sukcesów!
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani @Gary oraz inne osoby zainteresowane
5
@kubix05 Życzę mu awansu do dywizji A ligi narodów a w szczególności awansu na Euro 28.
2
@kubix05 Spoko gość. Niech mu się wiedzie.