- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
1
Czy jakaś dobra dusza przybliżyłaby mi profil piłkarza jakim jest Joao Pedro?
Faktycznie to jedyna rozsądna opcja na rynku dla Barcy?
2
@jacobFCB Joao Pedro nie jest opcją, bo Chelsea go nie sprzeda.
1
@jacobFCB Nie jestem ekspertem od PL, ale trochę jego meczów widziałem. Powiedziałbym, że to nowy Bobby Firmino.
Nie jest to typowy napastnik, którego zadaniem jest tylko wykańczać akcję i przepychać obrońców. Często schodzi głębiej po piłkę i rotuje pozycjami - czyli trochę to co próbuje robić Lewandowski tylko z taką różnicą, że Brazylijczykowi to wychodzi :) Najlepiej prezentował się grając z typowym napastnikiem obok siebie (coś jak Lautaro czy Alvarez) zajmując pozycję fałszywego napastnika/ofensywnego pomocnika. Ale jak sytuacja kadrowa wymusiła grę tylko Pedro w ataku to wyglądał równie dobrze.
Z innych plusów to na pewno gra zespołowa i praca dla drużyny - pressing oraz robienie miejsca innym.
Osobiście uważam, że jest to idealny typ napastnika dla Barcy. Niestety tak samo myślę, że to tylko plotki i za tydzień będziemy pisać tak o kolejnym nazwisku. Wartość 75M, 24 lata, kontrakt do 2033, gra w klubie nie patrzącym na pieniądze - nie ma szans :(
1
@Antimadridista_WR "gra w klubie nie patrzącym na pieniądze" - ale musza patrzeć na FFP - stąd te kombinacje z długoterminowymi kontraktami chociażby. A znając ich, to rozczarowanie wynikami z obecnego sezonu skłoni ich znowu do wymiany kadrowej i być może będą sprzedawać aby móc kupować.
4
@maroon Oby twoja teoria się sprawdziła. Chociaż to wciąż TOP3 ich zawodników więc słabo pozbywać się tak mocnego ogniwa, kiedy można sprzedać 50 innych.