- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1064 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1064 Culés
4
Kozacka dziarka ;-) @Lionel_Messi10
https://zapodaj.net/plik-eM3kvuELl9
2
@LAMC_10 Fajna ;-)
Twoja?
2
@Lionel_Messi10 Nie, wyświetliła mi się na IG w proponowanych. Kocham Leo, ale nigdy nie wytatuowałbym sobie jakiejś innej osoby.
1
@LAMC_10 Ja będę robil rękaw związany z Leo, Argentyną i Barcą ;-))
1
@Lionel_Messi10 A masz już jakieś dziarki?
1
@LAMC_10 Czyli tylko siebię? :d
0
@LeoMessiiBarcaPepa Siebie to ja widzę w lustrze codziennie i już mi wystarczy tego "wspaniałego" widoku.
1
@LAMC_10 Nope, ale cos sie pojawi nie dlugo ;D
1
@Lionel_Messi10 Jako że sam zostawiłem u tatuatorów łącznie pięciocyfrową kwotę więc co nieco mogę się wypowiedzieć w temacie służę pomocą chętnie na priv ;)
1
@LAMC_10 Oo to ladnie poleciałeś Byku ;D
1
@Lionel_Messi10 A no człowiek młody był i głupi :D
1
@LAMC_10 haha kazdy tak pozniej sie tlumaczy ;D
Burakow zes nie dziaral chyba wiec git ;D
1
@Lionel_Messi10 Nie, nie. Akurat na to pieniędzy nie żałowałem i Tobie też polecam nie żałować, bo to zostanie z nami na długo. Jak Ci będzie brakować to lepiej poczekać rok, dwa i wtedy umówić się do jakiegoś dobrego tatuatora i mieć dziarke prima sort zrobioną. A potem pamiętaj, że jak wystawiasz tatuaż na słońce to koniecznie smarować SPF 50, bo słońce jest największym zabójcą tatuażu :( Powiem Ci szczerze ja dbam od początku i moje tatuaże mają 5-6 lat i praktycznie w ogóle się nie zmieniły poza tym, że są odrobinkę bladsze (tego nie unikniesz), a u niektórych te tatuaże to wyglądają jakby dwie wojny przeżyły.
1
@LAMC_10 To dobrze ze zes burakow nie nadziarał bo to pozniej wstyd w uj ;D
Dziękuję za rady ;P
1
@Lionel_Messi10 W tym wypadku to robić albo porządnie albo wcale. Bo odwrotu już nie ma. Nie ma problemu, jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało na priv.
1
@LAMC_10 No dokładnie, ja to jak będę robil nie będę oszczedzal na tym ;-)
Okej jak będę robil dziare to pewno napisze do Ciebie ;D