- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
1
to prawda, jeśli przyjście Gordona oznacza odejście Raphinhi to w żaden sposób to nie jest wymiana jeden do jednego, to tak jakby przed sezonem 14/15 nas nagle opuścił Luis Suarez. Wiadomo, w naszym klubie urodzaj nie grozi ,bo w ostatnich latach to wręcz przeciwnie, ławki nie mieliśmy wcale, no, ale kurde, taki Gordon, to za drogi jest by siedzieć na ławce, więc nie wiem jak to Hansi poukłada, czy go rzuci na ŚPO, czy na atak da Raphinhe, ale no Gordon na N raczej nie będzie zbytnio goleadorem, a uważam, że takiego kogoś potrzebujemy.
Już nie dając się omamić temu gadaniu, że niby problemem Barcelony nie jest obrona, chłopy, co wy gadacie - w LM nie mieliśmy czystego konta w żadnym meczu - z Slavią Pragą, Kopenhagą, Brugią i Eintrachtem włącznie. O czym oni mówią, to, że w Hiszpańskiej to nie ma takiego znaczenia, to jasne, bo 90% naszych ligowych rywali i tak broni się obroną niską przed nami, więc celem obrony jest jedynie bronienie kontrataków i konstruowanie akcji od tyłu, ale przecież Hansi i cała śmietanka katalońska mówi o budowaniu drużyny pod Puchar Europy, a tu uważam wciąż,- potrzebny jest doświadczony środkowy obrońca, odpuściliśmy Jonatana Taha i być może to był game changer, odnośnie dwóch pucharów, LM i PK.
0
@APTAPT "to prawda". A gdzie to wyczytałeś?
1
@PatrychoO ktoś tam pisał o tym, tuż przede mną jak pisałem ten post, plus już kiedyś były plotki o odejściu Raphaela do Arabii.