La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

3

Nie wiem co wy piszecie o tym, że tweety nie działają. Wystarczy mieć płatną wersję premium LR i wszystko śmiga: https://zapodaj.net/images/c31af3d0c4ed7.jpg nawet logo Tweeter-a jest.
A tak na poważnie, właśnie się zorientowałem, że plugin, który popełniłem kiedyś (był z ponad rok temu taki wielotygodniowy/miesięczny fuckup, że losowe tweety się nie ładowały) do ViolentMonkey (nakładka na Greasy Fork) ciągle działa i jak tweet się nie ładuje to go poprawia.
Nie mam w sumie chęci, ani ochoty się tym zajmować, ale @PeRRy pamiętam, że ty coś dłubałeś do blokowania userów. Może da się tam ten codebase zintegrować (jeśli problem dłużej potrwa).
https://github.com/misterio-pl/fcbarca-twitter-fix/blob/main/app.js
W każdym razie "feel free", bo i tak wrzuciłem to na licencji MIT.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?