- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
5
NCS Review #8
Ten tydzień był trochę bogatszy od poprzedniego. Ciekawy DnB, House i...Chill Funk. Jak zawsze zapraszam do komentarza poniżej i przypominam o zabawie. Dzisiaj grupa 9:
https://strawpoll.com/NPgxezKaBZ2
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16897240#comment-16897240
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
NCS
1. Sano - SET ME FREE
Gatunek: Jump Up
Przyjemny wokal tak jak intro, ale już build-up daje nam do zrozumienia że nie będzie to lekki DnB. Poziom distortion idealnie dobrany do wokalu, czuć że jest moc, ale bez przesady. Bardzo też mi się podoba animacja tego robota w tle, jak z 2020 roku. Bardzo fajny utwór, polecam i mam nadzieję że szczególnie się spodoba użytkownikom Macio i esem ;)
2. NAVARA - FALLEN ANGEL
Gatunek: Euro-House
Raczej nie moje klimaty. Klubowy House, którego niektórzy docenią jednak ja nigdy fanem takiej muzyki nie byłem. Drażni mnie trochę ten ,,wokal" a dropy są zbyt jednostajne i za mało energetyczne przez co szybko mi się nudzą. Aczkolwiek doceniam bardzo długość utworu. Prawie 5 minut muzyki zawsze cieszy.
W tym tygodniu jeszcze jeden utwór został zakontraktowany w NCS, ale na razie go nie wrzucam, bo podobno w następnym tygodniu ma być wydany na YouTube więc jeszcze poczekam. Tak czy siak w następnym tygodniu go tutaj wrzucę ;)
InternetSounds
1. DIECXLD - back to you
Gatunek: Chill House
Miły, spokojny House. Nie wiem w sumie co można tu więcej powiedzieć. Wokal jest przyjemny, ale to też nie trafia w mój gust. Niemniej jest to przyjemny utwór.
2. THEBOYBENNIE, Lynxie & Pat - LET U DOWN
Gatunek: Speed Garage
No i taki garage to mi się podoba. Bardzo fajne połączenie słodkiego żeńskiego wokalu z męskim rapem (zawsze pasuje). To w połączeniu z szybkim tempem i skocznym charakterem sprawia, że wlatuje ten utwór do mojej playlisty. Jeśli garage to tylko taki. Szkoda że nie jest na NCS.
3. nashi & DxFuSee - FINITE
Gatunek: Chill Funk
No i na sam koniec Chill Funk... Szczerze mówiąc już wolę bardziej ten głośny funk niż ten. Drażni mnie ten brak kick'ów i ten charakterystyczny bass, którego nie lubię. Uwaga kontrowersyjna opinia - funk, tak samo jak DnB, to gatunek, który źle brzmi kiedy jest spokojny i stonowany (odpowiednio Chill Funk i Liquid DnB). Te gatunki dobrze brzmią tylko wtedy kiedy są energetyczne.
Podsumowanie
Tydzień bez jakieś większej historii i szału, ale nie było źle. A to DnB wleciał, a to speed garage, a to prawie 5-cio minutowy utwór. Spoczko. Dzisiaj wleci jeszcze majowy ranking NCS więc zachęcam do komentowania i wyrażania swoich opinii. Do zobaczenia za tydzień ;)