- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
5
No i nadchodzi drugi najbardziej przeze mnie oczekiwany mecz tej kolejki.
WKS - Ekwador.
Sympatia do WKS jest od dawna. A to Drogby, a to Yaye i inne Toure biegały.
Dziś są inni, ale też nieźli.
Mecz zapowiada się… no właśnie? Nie wiem jak.
Nie wiem czy w ogóle i ile obejrzę, ale chcę wytrwać:)
Z jednej strony mamy potężnego Diamonde, który na swoich barkach dźwigał cały Lipsk. Mamy Pepe, który miał fantastyczną końcówkę sezonu w Villareal. Mamy naszego Kessiego, no i mamy też Doue, który golem i asystą przyczynił się do zwycięstwa w niedawnym sparingu nad Francją.
Z drugiej jednak strony mamy potężną defensywę. Drugie miejsce w eliminacjach Ameryki Południowej. 18 meczów i tylko 5(!!!) straconych goli. Wielki Pacho czy Hincapie, przed nimi Ekwadorski Kante - Moises Caicedo i tylko ten napad. W eliminacjach tylko 14 goli. Dziś w zestawieniu - wiecznie młody Enner Valencia i wczoraj grający na naszych boiskach John Yeboah, który dzisiaj robi prawie double double (10 goli i 9 asyst) w barwach Venezii w Serie B i awans do Serie A.
Może skończyć się 0:0, a mogą też być bramki. Osobiście w typerze u @Zoker zagrałem 3:1 dla WKS. ❤️ bierze górę nad rozumem.
2
@escarabajo w Brazylii myślałem, że WKS będzie czarnym koniem turnieju mając w składzie Toure (po najlepszym sezonie w karierze), Drogbe, Tiote, Gervinho czy Auriera w składzie. Ostatecznie g... z tego wyszło
1
@Gibbon_FCB niestety. Natomiast minione eliminacje, PNA i sparingi napawają mnie optymizmem.