- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1036 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1036 Culés
0
Wiadomo, nie doszliśmy jeszcze do końca 1 kolejki, ale moim zdaniem jak na razie trudno być zawiedzonym poziomem tegorocznego Mundialu. Pamięć jest zawodna, ale wydaje mi się, że dotychczasowe mecze są generalnie ciekawsze, niż to miało miejsce w fazie grupowej poprzedniego Mundialu.
4
@Destroyer_of_Worlds no, ale taka dyskusja nie ma kompletnego sensu, bo mundial, to mundial. Tak jak piłka nożna, będzie kilkanaście meczów pięknych, kilka dziadowskich, przechodzą do pamięci te piękne. Euro2016 miało absurdalną ilość małych wyników, a i sam finał moim zdaniem należał do zdecydowanie najbardziej syfiastych w historii reprezentacyjnej piłki, ale jednak zza klimat, za otoczkę, za Polskę, ten turniej po prostu jest ikoniczny i wcale, to nie jest posiadanie klapek na oczach, tylko taki ogólny feeling. Mój ogólny feeling do tych MŚ, jak i, jak sądzę, czytając w internecie, to jednak jest to, że wiele drużyn, gra tutaj z przypadku i jest to obiektywny fakt, tak samo cała otoczka wokół tego mundialu została zabita skutecznie, przez USA, przez Infantino, który postanowił zrobić największe fellatio w historii świata w trakcie ceremonii losowania MŚ. A to, czy piłeczka siedzi, czy nie siedzi. No, przecież to MŚ, tutaj w teorii grają najlepsi, a w każdym razie, ci usiłujący być najlepszym. Spodziewałeś się poziomu grania pre-temporady?
2
@APTAPT no tak większość przedstawiała ten Mundial, że fazy grupowej nie ma sensu oglądać, że turniej warto odpalić dopiero od 1/16 czy nawet 1/8 itd. A fakty są takie, że mecze w większości są ciekawe i interesujące, wbrew oczekiwaniom, a może nawet nadziejom sporej części kibiców.
2
@Destroyer_of_Worlds nie no, tutaj dalej zgoda. Faza grupowa w aktualnej konstrukcji to pic na wodę fotomontaż.
Z jednej strony już nie jesteś zagrożony odpadnięciem po pjerwszym meczu, z drugiej takie Niemcy są pewne wyjścia z grupy po pierwszym. Nie wiem co gorsze. No ale prawdziwe granie fakt, od 1/16.