- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1162 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1162 Culés
4
Ale mnie rozkmina naszla, mysl jest energia a energia przenosi dane wiec telepatia jest mozliwa pod warunkiem ze jest urzadzenie ktore wzmacnia te fale.
Zapytalem o to ai ktrorzy wielcy okdrywcy mowili ze sa glosy ktore im doslownie pewne odkrycja podszeptaly i tacy ktorzy twierdzili ze mieli sen w ktorym cos zobaczali np mendelejew ktory powiedzial ze we snie cala tablice zobaczyl i gdy sie obudzil ja spisal.
Lista ich jest duzo wieksza.
Dla obcych cywilizacji takie urzadzenie to nie bedzie problem i to by tlumaczylo ze wlasnie w taki sposob przyspieszaja nasz rozwoj. Ma to sens bo jeszcze 100 lat temu ludzie na koniach jezdzili a teraz rejsowe statki w kosmos itp.
1
@Hasszz Zdradzilbyś może jeszcze, po czym się ma takie doniosłe myśli.
3
@Marusek Po wodzie minerlnej. Zwyczajnie czasami mysle o tym jak swiat dziala itp itd
1
@Hasszz Większość na LaRambla, ma takie urządzenie. Telepatia na telepatię , telepatem po telepatie pogania.
Już Gordona spisali na amen po 60 minutach, a Ty mówisz o jakimś Mendelejew. Canabis tak ma. Wiem. :)
0
@Hasszz Za Mendelejewa mineralnej nie było, więc zmień na czystą, bo niczego ciekawego możesz nie wyśnić:)
1
@Hasszz był chyba nawet taki film, który opowiadał o mechanizmie, który trochę działał w ten sposób.
Jakoś z 2014 roku, czy coś takiego. Tylko tam oni te myśli jakoś przekazywali i przyszłość pokazywali. No, ale była właśnie kwestia telepatii.
Nie wiem czy to fizycznie jest możliwe. Niemniej my już potrafimy ODCZYTYWAĆ FALE MÓZGOWE. Człowiek tylko za pomocą myśli może kierować robotami, etc.
Więc...jeśli działa to w ten sposób, to czemu miałoby nie działać w ten podany przez Ciebie.
Nie jestem naukowcem. Nie wiem, czy to jest możliwe. Jakbym szukał gdzieś problemów, to na pewno odległość. Fale magnetyczne, lub radiowe...no cóż. Działają w pewnej odległości i częstotliwości. No i to może być przeszkodą. Poza tym...w jaki sposób oddziaływać akurat na tę konkretną jednostkę?