La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

0

A my wciąż tylko z tym Gordonem zostajemy. Czy ktoś kto śledził Premier League może się na jego temat wypowiedzieć ? Czy on może realnie wnieść tutaj jakąś wartość?

0

@galix22 Co znaczy tylko?

1

@maroon No tylko, priorytetami był SO i "9", wciąż ich nie mamy

Tak, wiem, ze okienko sie jeszcze nie otworzyło. Realowi nie przeszkodziło to w zrobieniu kilku bardzo dobrych transferów

@galix22 Szybki i dużo pressuje, pytanie czy to nie za mało jak na skrzydłowego (a więc napastnika) Barcelony. Oby sie jeszcze rozwinął, potencjał pewnie jest

0

@LukaszFan Na ŚO wraca Christensen.

0

@maroon Proszę cię z tym Christensenem...
Kupiliśmy skrzydłowego, a większe braki mamy na środku i bokach obrony oraz na 9.

0

@LukaszFan real płaci wszystkim takie siano, że aż żal nie skorzystać. Komin płacowy widoczny z orbity ziemi

0

@Rifek A masz jakieś oficjalnie dane ile Real będzie płacił nowym nabytkom?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?