La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 667 Culés

2

Żałują 4 mln a potem będzie płacz że inny klub kupił i wypalił. Jakoś za Tygrysa z Brazylii kasy nie żałowali mimo że był kryzys.

0

@Kamil689 rozumiem, że regularnie oglądałeś Racing w zeszłym sezonie. Będziesz tak miły i w skrócie opiszesz nam czym charakteryzuje się ten obrońca?

0

@BezglutenowyPedri Czytanie ze zrozumieniem to chyba nie twoja mocna strona więc wyliczę. Vitor Roque, Matheus Fernandes,Douglas,Keirrison,Arthur Melo czyli same wtopy z Brazylii na które Barcelona wydała więcej niż 8 mln. Sam Lech kupił piłkarza za 4 mln euro. Ja nie jestem skautem, nie oglądam niższych lig ale skoro ma dobre opinie to dlaczego nie? A jeszcze jedno Pedri też przyszedł do Barcelony z drugiej ligi za 5 mln euro.

0

@Kamil689 Będzie tak samo jak z Pubillem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?