La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

9

Cudownie się patrzy na Japonię na tych Mistrzostwach. Dziwnym, ale największym plusem u nich jest to, że jakby do nich nie doszedł jeszcze europejski futbol. Japonia mi przypomina piłkę nożną, która była kilkanaście lat temu w Europie. Więcej funu, więcej lekkości, więcej techniki i wszystko otoczone mniejszą ilością rygorystycznej i żmudnej taktyki do oglądania. Dużo takiej lekkości

1

@GeneralXavi Oni 4 lata temu już by konkretny sukces nawet w postaci medalu wywalczyli ale musieli trafić na zespół ślizgany w karnych w 1/8 finału..

0

@FcPortoFan1999 Chorwacja lubi karne Oskarito

Potem Livakovic mecz życia z Brazil i cyk medal na koniec

2

@GeneralXavi i na tych mistrzostwach pierwsza czwórka może być nieoczywista. Zupełnie nie zdziwiłaby mnie tam Japonia, USA czy Norwegia. Piłka nożna pokazuje ze staje się jeszcze bardziej wyrównana niż cztery lata temu, a przed faworytami już nikt się nie kładzie czekając na najniższy wymiar kary. Już turecki potentat jedzie do domu m, za chwilę może do nich jeszcze ktoś dołączyć. Faworyzowana Hiszpania też jest dużo słabsza niż była na ME. Niekwestionowana wydaje się póki co Francja. Tam siłę widać na każdej pozycji.

0

@mekston Ja nie będę ukrywał że mam o to ból dupy bo wiem że to moglibyśmy być My.W Chorwacji są sukcesy i złote pokolenie a u nas jest rzekomy rozwój który trwa od lat..

1

@panczo tak, USA też mi się bardzo podoba. W ogóle się cieszę, że tak widać pracę u Pochettino. Bardzo szanowałem jego pracę w Spurs. Potem został niesłusznie potraktowany i każdy widzi gdzie są Totki bez niego. Potem miał dwa potężne kluby Chelsea i PSG, ale wiadomo, że to były ekstremalnie ciężkie kluby do prowadzenia i ilu trenerom się nie udało… Enrique w końcu się udało, ale to nie może świadczyć o braku warsztatu u Pochettino. Pytanie tylko czy USA długo wytrzyma na takiej intensywności

1

@FcPortoFan1999 my mieliśmy Euro 2016 i tam wiemy, że można było ugrać coś takiego

0

@mekston To Chorwaci mają takie Euro praktycznie na każdej imprezie.Plus potrafią przetrzymać selekcjonera dłużej niż 5 lat.

1

@FcPortoFan1999 Chorwacja medal MŚ 2018 - srebro, medal MŚ 2022 - brąz, na Euro co ciekawe to tak bez szalenstw - top8 mieli w 2008 roku, potem różnie, top16 bylo, ale i brak wyjscia z grupy tez

0

@mekston W Ligi Narodów byli jeszcze.

0

@FcPortoFan1999 Liga Narodów to Liga Narodów, no one cares, ja tutaj o dużych turniejach

0

@mekston Raczej ktoś jest zainteresowany bo z tego narodziła się obecna Hiszpania przy triumfie 2023 albo rok temu Pan od celu ją wygrał.

0

@FcPortoFan1999 ale mało kto, a temat celu wraca

0

@mekston Bo to nie jest taki typowy turniej towarzyski.

0

@FcPortoFan1999 jest oficjalny ale jednak niedużej rangi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?