La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

9

Ile można czytać o tym Alvarezie. Gość jest rezerwowym w Argentynie, a tutaj chcą na niego wydać 150 mln, gdzie za tą cenę można mieć dwóch lepszych zawodników

4

@bart_azz A nawet trzech-Van de Ven 50-60 mln,Yoann Bony 40-45 mln,Grimaldo 20-25 mln.I nawet biorąc pod uwagę te wyższe wyceny jeszcze by zostało.Np. po to żeby wykupić Cancelo.

1

@Bernard777 no dokładnie. A nawet może napisać do Messiego, żeby przekonaćł na MŚ tego Lautaro Martineza i go powinąć...

1

@Bernard777 no, zaraz się rzuci parę osób , że jak Flick go chce itd, tak jak z Gordonem, który moim zdaniem jest cienki. Za dwa lata Flicka nie będzie , a Barcelona znów przez 10 lat nikogo nie kupi, bo wydała fortunę na dwóch bezużytecznych zawodników. A pozycje , które wymagają wzmocnienia, będą leżały jak do tej pory

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?