La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

5

Panowie i Panie, mam dylemat, który obraz wybrac. Doradźta mi prosze, bo na żone nie moge liczyc - mowiła puknij sie w łeb, ale koniec koncow wyrazila zgode ;)

Na rame prosze nie zwracac uwagi, bo sobie dokupie osobno.

https://zapodaj.net/plik-LXTmjUSsqF

https://zapodaj.net/plik-FrJyny68e6

https://zapodaj.net/plik-VANq7bVpi3

Mam nadzieje, że linki działają.

4

@MichalZZZ Ten pierwszy w Ramię również wisi na mojej ścianie

2

@MichalZZZ Wszystkie są spoko ;-)

3

@MichalZZZ 1, 3, 2 - taka moja kolejność

4

@MichalZZZ Pierwszy moim zdaniem.

2

@MichalZZZ W takim wypadku rozmiar ma duże znaczenie.
Ja by napewno brałby pierwszy.
Kolor ścian pasuje idealnie.
Jaki rozmiar ?
Panoramicznego nie ma?

4

@MichalZZZ Gdybym miał wybierać to wybrałbym nr 1 i nr 3. Ale chyba jednak nr 1.

2

@MichalZZZ 1 według mnie najlepszy

1

@MichalZZZ Osobiście mi się podoba nr 2

1

@MichalZZZ pierwszy ale cały w kolorze. Biednie wyglądają takie zabawy z seleltywnym kolorowaniem, taki vibe 2002 Photoshop

1

@AssisMoreira
Mysle 70x 100 albo 90x 120. Około tego. Zalezy od opcji. No ale dosc duzy w kazdym razie.

1

@MichalZZZ Jestem wielkim fanem tamtej bramki i cieszynki. Natomiast to wygląda fatalnie dla mnie

2

@MichalZZZ Według mnie nr 1

1

@MichalZZZ a gdzie takie mozna zakupic panie kolego? 3 pozycja mi sie podoba

1

@MichalZZZ 160x50 polecam.
Nie wiem jak tam u was na wyspach, jakby zamówił u stolarza ramę z trochę grubszego drewna. Albo rama aluminiowa, jak już jedziesz na całego:)
Dwa niedużych kinketa na górze z delikatnym niebieskim światłem.
A i tak proponuje obraz panoramiczny , nie kwadratowy. :)

1

@AssisMoreira
Rama tylko drewno. Jestem fanem prawdziwego drewna ;)

0

@Lanosss
Etsy np. ludzie sie ogłaszają.

3

@MichalZZZ nr 3 ewentualnie 1. Natomiast u nas w domu, po gorącej dyskusji z @Gary stanęło na tym, że obok Lahma wisi van Dijk.

1

@MichalZZZ A właśnie się zastanawiałem nad nowym obrazem do domu, dzięki za inspiracje :D

1

@MichalZZZ namierzyłem, format a2 mi pasuje. Zawiśnie obok:
https://thewatchannual.com/products/iwc-ingenieur-art-print

1

@MichalZZZ można linka na pw do tego 1? ideolo by mi pasował do ścian, a szukam właśnie czegoś godnego zajęcia tego miejsca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?