- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
5
Panowie i Panie, mam dylemat, który obraz wybrac. Doradźta mi prosze, bo na żone nie moge liczyc - mowiła puknij sie w łeb, ale koniec koncow wyrazila zgode ;)
Na rame prosze nie zwracac uwagi, bo sobie dokupie osobno.
https://zapodaj.net/plik-LXTmjUSsqF
https://zapodaj.net/plik-FrJyny68e6
https://zapodaj.net/plik-VANq7bVpi3
Mam nadzieje, że linki działają.
4
@MichalZZZ Ten pierwszy w Ramię również wisi na mojej ścianie
2
@MichalZZZ Wszystkie są spoko ;-)
3
@MichalZZZ 1, 3, 2 - taka moja kolejność
4
@MichalZZZ Pierwszy moim zdaniem.
2
@MichalZZZ W takim wypadku rozmiar ma duże znaczenie.
Ja by napewno brałby pierwszy.
Kolor ścian pasuje idealnie.
Jaki rozmiar ?
Panoramicznego nie ma?
4
@MichalZZZ Gdybym miał wybierać to wybrałbym nr 1 i nr 3. Ale chyba jednak nr 1.
2
@MichalZZZ 1 według mnie najlepszy
1
@MichalZZZ Osobiście mi się podoba nr 2
1
@MichalZZZ pierwszy ale cały w kolorze. Biednie wyglądają takie zabawy z seleltywnym kolorowaniem, taki vibe 2002 Photoshop
1
@AssisMoreira
Mysle 70x 100 albo 90x 120. Około tego. Zalezy od opcji. No ale dosc duzy w kazdym razie.
1
@MichalZZZ Jestem wielkim fanem tamtej bramki i cieszynki. Natomiast to wygląda fatalnie dla mnie
2
@MichalZZZ Według mnie nr 1
1
@MichalZZZ a gdzie takie mozna zakupic panie kolego? 3 pozycja mi sie podoba
1
@MichalZZZ 160x50 polecam.
Nie wiem jak tam u was na wyspach, jakby zamówił u stolarza ramę z trochę grubszego drewna. Albo rama aluminiowa, jak już jedziesz na całego:)
Dwa niedużych kinketa na górze z delikatnym niebieskim światłem.
A i tak proponuje obraz panoramiczny , nie kwadratowy. :)
1
@AssisMoreira
Rama tylko drewno. Jestem fanem prawdziwego drewna ;)
0
@Lanosss
Etsy np. ludzie sie ogłaszają.
3
@MichalZZZ nr 3 ewentualnie 1. Natomiast u nas w domu, po gorącej dyskusji z @Gary stanęło na tym, że obok Lahma wisi van Dijk.
1
@MichalZZZ A właśnie się zastanawiałem nad nowym obrazem do domu, dzięki za inspiracje :D
1
@MichalZZZ namierzyłem, format a2 mi pasuje. Zawiśnie obok:
https://thewatchannual.com/products/iwc-ingenieur-art-print
1
@MichalZZZ można linka na pw do tego 1? ideolo by mi pasował do ścian, a szukam właśnie czegoś godnego zajęcia tego miejsca.