La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

5

W niedzielę podają 35 stopni. Słownie - trzydzieści kurna i pięć stopni. To juz jest poebane.

3

@maroon Nie mów tak. Tutaj dużo zwolenników powyżej 40 stopni. Oni pod palmami urodzili się. Przyzwyczajany są.
A do tego opowiadają bajki o całorocznej zimę w Polsce. Raz na 20 lat:)

1

@maroon @tadzik447 już zaciera ręce na taką pogodę, on Tylko 30+ stopni, a poniżej to mu za zimno

0

@maroon jesteś na forum ciepło lubnych, uważaj bo Cie zaraz zjedzą. Ma być gorąco bo jest lato i uj, ma się lać z dupy i jaj

1

@AssisMoreira Szczerze to nie wiem kiedy takie temperatury w moim regionie były. 32 to bywało,ale 35? Aż sprawdziłem z ciekawosci - rekord padł w moim regionie w 1994 roku i wynosił 36,5. A i to ponad 100 km ode mnie.

1

@maroon To z tych którzy na golasa w szortach biegają po mieście, z butla piwa, w sandałach na gołe nogi, bez koszulki i pływają w brudnych jeziorach że stojącą wodą. Żyć nie umierać. :)
Uciekłem z tej pieprzonej Gruzji od tego jeb...o słońca, a ta qorwa mi tutaj dorwała na amen.

2

@maroon na samą myśl mam spocone dupsko

2

@maroon Lampa jak skurwysyn

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?