La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

5

4

@cchesterr43 Oglądać Leo przez 20 lat napisać coś takiego xd

2

@cchesterr43 Chłop niby oglądał Messiego od początku kariery, a taki bełkot wyprodukował ciekawa rzecz

0

@cchesterr43 opinia @Murazor ???

0

@Roobo @Mario96w @Bocheno1 ale ja oczywiście, że doceniam tą bramkę i liczę, że dorzuci dwie kolejne. Jednak sami pewnie zauważyliście, że to już nie jest ten sam Messi. Wcześniej on non stop był przy piłce, kreował, dryblował, a teraz ma mnóstwo strat złych podań. Jest powolny nawet w ataku. I owszem strzał z dystansu, wykończenie czy wolne dalej ma na światowym topie. Ale Messi zawsze dawał dużo więcej.

1

@Murazor No bo to już nie jest ten Messi co kiedyś, ciężko żeby był mając 39 lat, ale wciąż jest znakomitym graczem i przyjemnie się go ogląda mając z tyłu głowy świadomość w jakim jest wieku, pisanie że boli oglądanie tak słabego Messiego to moim zdaniem odklejka

0

@Mario96w to realna ocena kogoś kto przez lata oglądał Messiego, który był kosmitą. Aczkolwiek wierzę, że on oszczędza siły i w fazie pucharowej da z siebie 100%. A dziś dorzuci jeszcze z dwa gole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?