La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

6

Wszyscy mówią/piszą, że to ostatni taniec Messiego. Ja bym się nie zdziwił, że wystartuje na mundialu 2030. No i nadal będzie kozakiem :)

1

@Mak200 Ronaldo mówił, że w 2030 dlaczego nie

@Popitek12 @Lanosss

8

@Mak200 ta przygoda była najpiękniejsza i dobiega końca - trzeba się z tym pogodzić. 43 lata i dyspozycja na mundial - nie ma szans Modric i CR7 ledwo biegają na tle zmotywowanych młodzików, Leo nie powinien tego ciągnąć. Oby nastrzelał bramek i zgarnął kolejne mistrzostwo - zamknie usta każdemu krytykowi

0

@czar007 niestety dobiega końca. Z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć messiego na boiskach w Hiszpanii.

0

@mekston Ronaldo może chcieć grać w 2030. Problem polega na tym, że jego poziom będzie tragiczny - Obecnie nie jest zbyt dobry, a co dopiero będzie za cztery lata.

0

@Mak200 bardzo długo tam biegał - niech tak zostanie, że schodzi z tronu jako król. Lewy od nas odszedł w dobrym momencie, a gdyby kolejny sezon byłby fatalny byłby wypychany. Cieszmy się ostatnimi momentami

4

@czar007 zgadzam się. Niech Messi zdecyduje. Jedynie kibicuję Hiszpanii i Argentynie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?