La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

2

Ile tu osób nie wierzyło, że Alvarez wykona ruch. Już się śmiali, że zaraz po konferencji prasowej Verattiego, a tu proszę.

3

@AlexDark00 no ja sie bije w pierś.

0

@jacobFCB Fajnie, że wykonał ruch, to pokazuje, że naprawdę mu zależy, nam zresztą również.

1

@AlexDark00 tylko szkoda ze te smieciuchy nie potrafia sie pogodzić z tym ze chlop chce odejść i robia taki syf w mediach. Chciałbym zeby Alavrez do nas trafił, ale po tym co sie dzieję powinniśmy sobie odpuścić ten transfer i zerwać jakiekolwiek kontakty z tymi miernotami. Pomyśleć, ze my im puszczaliśmy Ville czy Suareza za czapkę gruszek

1

@Kinginiesta Mają ból tyłka, że zawsze będą niżej niż Barca i real.
Odpuścić to tak średnio skoro chcieliśmy żeby Alvarez zrobił ruch.

1

@AlexDark00 no ale są pewne granice, 150 mln to zdecydowanie za duzo

0

@Kinginiesta no tak, tylko ciekawe przy jakich kwotach realnie się obracamy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?