La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

12

Jako kibic mający w pamięci ostatnie „wielkie” transfery Barcy za ponad 100mln mam wielką niechęć do zakupu Alvareza

Ale jeśli jest to uzgodnione z Flickiem, ma poparcie sztabu i dyrekcji, to pozostaje trzymać kciuki, żeby transfer wypalił, a sam piłkarz był dużym wzmocnieniem.

Czy widzę, jako kibic, inne opcje? Tak
Czy widze inne pozycji do wzmocnienia? Tak

Czy mam na to wpływ? Nie.

Pozostaje trzymać kciuki i kibicować, żeby tym razem było inaczej

0

@Kidd "Czy widzę, jako kibic, inne opcje? Tak" - opowiedz mi o tych opcjach.

2

@escarabajo Marmoush, Osimhen, nawet Asllani. Zakładając, że Gordon ma być uzupełnieniem skrzydła lewego to każdy z tych zawodników mógłby z powodzeniem wejść w rolę głównej 9, lub rotacyjnej dla Ferrana, z którym się nie rozstaniemy.

2

@Kidd @escarabajo Ja bym poszedł w kogos nieoczywistego, który obecnie będzie dużo tańszy.

Jak Gabriel Jesus np.

1

@PatrykBarca Uwielbiam Jesusa, ale facet się więcej leczy niż gra.
@Kidd To z nieoczywistych celowałbym w Oyarzabala albo Undava.

3

@escarabajo Oyarzabal uważam, że byłby najlepszy z tych "mniejszych" nazwisk, chociaż przez wzgląd na znajomość ligi raz z większości składu.

Sam widzisz, są opcje na rynku, na które nie trzeba rozbijać budżetu transferowego.

Ale tak jak napisałem wyżej: jeśli taka wola klubu i Flicka z ekipą to pozostaje trzymać kciuki.

1

@escarabajo @Kidd Undav dla mnie to nieporozumienie jak Saibbari gy był. Chłopaki umiejętności techniczne takie sobie. Ciężko mi patrzeć jak 9 Barcy piłkę przyjmuje na 2-3 razy. Albo nje umie grać kombinacyjnie. Oyarzabal już lepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?