La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

7


Ciekawe czy chodzi mu o Juliana czy o tego Gila z zarządu kotletico?
Bo ostatnio mówił,że Julian to jego przyjaciel i będzie go wspierał itd.

16

@patrykzmc2000 Atletico jest wg. mnie na totalnie straconej pozycji teraz. Jak zostawią Alvareza, to nie dość, że będą mieć gracza, który jawnie tam nie chce grać, to jeszcze bardzo prawdopodobne, że sytuacja w szatni będzie bardzo kiepska i rozwalona co nie będzie wróżyć dobrze na następny sezon.

7

@patrykzmc2000 @macio_944 Ładnie uderzyl w zarząd xD

Obiecali w lutym Julianowi ze nie będą robić mu problemu w odejściu a teraz głupa palą.

2

@macio_944 sytuacja win - win
My nie bierzemy Alvareza, a w Atletico pożar

4

@Kozinho. Jeszcze lepsza sytuacja win - win
My bierzemy Alvareza, a Atletico się kolejny raz kompromituje wizerunkowo

1

@macio_944 nie no, tak to nie. Z tych wszystkich herbów, które zbieracie starczy na Haalanda

1

@Kozinho. No nie dogadamy sie, Haaland niestety jeszcze bardziej nierealny niż związek @clyde z @Luciano99, nawet za tyle herbów

2

@macio_944 To że Alvarez odejdzie jest pewniakiem, ale wcale nie musi odchodzić do Barcelony. Jeśli zarząd Atleti postawi na swoim i będzie odrzucał oferty Barcelony do sierpnia, to albo Barcelona pójdzie po kogoś innego, albo Julian sam się ugnie i pójdzie do Arsenalu.

1

@macio_944 @clyde byla ostatnio widziana na terenie wulkanizacji, także tego proszę ja Ciebie

2

@patrykzmc2000 mocne słowa jak na wychowanka Realu w koszulce Atletico, kochającego jednocześnie oba kluby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?