La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

11

Gordon dzisiaj fajnie wygląda, dużo lepiej niż w pierwszym meczu. Pewny, szybki, inteligentny (świetne przepuszczenie piłki na lewej stronie, teraz dobre odegranie w polu karnym) + dobry powrót i odebranie piłki przy kontrze Ghany.

3

@macio_944 a niektórzy już go skreślili xDD

2

@Messibestplayerintheworld Bo niektórzy są po prostu kretynami...

0

@Messibestplayerintheworld

Koleś jest przeciętnym piłkarzem , sam się o tym przekonasz za jakiś czas;-)))))

3

@macio_944 Bez podjazdu do Bruno

0

@derus Gordon jest bardzo dobrym piłkarzem, sam się o tym przekonasz za jakiś czas :)

0

@macio_944

Tak, bo nikt nie ma prawa do swojego zdania;-))))Barca dała się nabrać na 80 baniek o każdy ma skakać ;-))) co za podjescie, pewno za Alvareza 200 chcesz dać co ? Haha

0

@Messibestplayerintheworld

Pożyjemy, zobaczymy. Póki co wygranie pucharu ligi jest jego największym osiągnięciem;-)

1

@derus przy transferze Gordona to ten Alvarez za 150 nawet tak zle nie wygląda, chłop juz coś pograł na wysokim poziomie w karierze chociaż

0

@derus bo grał w przeciętnym Newcastle.

0

@Encore

Bruno to przekot. Szkoda że kontuzje go tak łapały w poprzednim sezonie

0

@macio_944 Jeszcze biega i koszulkę dobrze założył.

0

@Messibestplayerintheworld

No tak, a dlaczego grał w przeciętnym klubie? Bo sam jest przeciętnym piłkarzem.

0

@derus nie każdy rodzi się Messim/Yamalem xDDD
Skoro tak to Bruno jest przeciętny, przed transferem do United grał w przeciętnym Sportingu a teraz dalej gra w przeciętnym United które g***o wygrywa.

1

@derus Sorry, ale dla mnie ocenianie transferu, że jakiś gracz okaże się porażką i przeciętnym piłkarzem nie widząc żadnego meczu w tym klubie to jest zwykły kretynizm, pomijając już fakt, że takie transfery powinno się oceniać co najmniej po paru miesiącach gry.

0

@macio_944

Tak, to podaj mi nazwisko Brytola który odniósł sukces w Barcelonie????? Brytola nie leży La Liga, my daliśmy 80 mln za przeciętnego piłkarza. Za jakiś czas się przekonasz, on nie pasuje do Barcelony, to samo pisałem jak kupowaliśmy Ibre - nie które rzeczy widzisz, ale był hejt…. Po sezonie wyszło na moje, tak samo będzie i teraz .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?