- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
11
Gordon dzisiaj fajnie wygląda, dużo lepiej niż w pierwszym meczu. Pewny, szybki, inteligentny (świetne przepuszczenie piłki na lewej stronie, teraz dobre odegranie w polu karnym) + dobry powrót i odebranie piłki przy kontrze Ghany.
3
@macio_944 a niektórzy już go skreślili xDD
2
@Messibestplayerintheworld Bo niektórzy są po prostu kretynami...
0
@Messibestplayerintheworld
Koleś jest przeciętnym piłkarzem , sam się o tym przekonasz za jakiś czas;-)))))
3
@macio_944 Bez podjazdu do Bruno
0
@derus Gordon jest bardzo dobrym piłkarzem, sam się o tym przekonasz za jakiś czas :)
0
@macio_944
Tak, bo nikt nie ma prawa do swojego zdania;-))))Barca dała się nabrać na 80 baniek o każdy ma skakać ;-))) co za podjescie, pewno za Alvareza 200 chcesz dać co ? Haha
0
@Messibestplayerintheworld
Pożyjemy, zobaczymy. Póki co wygranie pucharu ligi jest jego największym osiągnięciem;-)
1
@derus przy transferze Gordona to ten Alvarez za 150 nawet tak zle nie wygląda, chłop juz coś pograł na wysokim poziomie w karierze chociaż
0
@derus bo grał w przeciętnym Newcastle.
0
@Encore
Bruno to przekot. Szkoda że kontuzje go tak łapały w poprzednim sezonie
0
@macio_944 Jeszcze biega i koszulkę dobrze założył.
0
@Messibestplayerintheworld
No tak, a dlaczego grał w przeciętnym klubie? Bo sam jest przeciętnym piłkarzem.
0
@derus nie każdy rodzi się Messim/Yamalem xDDD
Skoro tak to Bruno jest przeciętny, przed transferem do United grał w przeciętnym Sportingu a teraz dalej gra w przeciętnym United które g***o wygrywa.
1
@derus Sorry, ale dla mnie ocenianie transferu, że jakiś gracz okaże się porażką i przeciętnym piłkarzem nie widząc żadnego meczu w tym klubie to jest zwykły kretynizm, pomijając już fakt, że takie transfery powinno się oceniać co najmniej po paru miesiącach gry.
0
@macio_944
Tak, to podaj mi nazwisko Brytola który odniósł sukces w Barcelonie????? Brytola nie leży La Liga, my daliśmy 80 mln za przeciętnego piłkarza. Za jakiś czas się przekonasz, on nie pasuje do Barcelony, to samo pisałem jak kupowaliśmy Ibre - nie które rzeczy widzisz, ale był hejt…. Po sezonie wyszło na moje, tak samo będzie i teraz .