La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

0

Czy Gordon rozgrywa słaby Mundial póki co? Zdecydowanie. Czy to oznacza, że u Flicka będzie to samo? No niekoniecznie, choć istniej dość spora niezerowa szansa, że początek sezonu będzie toporny, ale co będzie w kluczowej części sezonu nie jesteśmy w stanie na ten moment powiedzieć. A przecież top ulubieńców naszej ekipy też nie błyszczy na mundialu. Pedri i Rapha słabiutko, a Joan nawet trawy nie powącha. Także Mundial nie jest żadnym wyznacznikiem i trzeba ze spokojem poczekać na rozwój wydarzeń, Tak mi się wydaje.

0

@Pablozeusz
A 12 miejsce w lidze Newcastle jest wyznacznikiem?
Albo chociaż jego statystyki ligowe?
6 goli i 2 asysty?

Czy też nie?
80baniek

0

@Frimpong oczywiscie, też jestem zdania, że przepłaciliśmy tutaj.

0

@Pablozeusz

Koles wart maks 40 …. Ale Barca wpada i pach na stół 80;-) nawet Newcastle nie mogło uwierzyć że takiego łosia trafili;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?