La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

5

Deco ponad 200 milionów rzuci na Gordona i Alvareza, przecież to absurd jak za czasów Bartomeu. I nie piszcie mi, że Alvarez jest dobry, bo Griezmann też był „dobry”.

0

@FabianekMrozek Grizmanna broniły liczby.

0

@FabianekMrozek to co robić, kupować słabych?

1

@FabianekMrozek czy choćby jeden z nich zagrał jeden mecz w barwach Barcelony? Czy więcej niż jeden z nich w ogóle jest w tym klubie?

0

@FabianekMrozek tylko że Griezmann został kupiony na pozycję na której już grał Messi do tego mieliśmy jeszcze wuefistów zamiast trenerów.

0

@FabianekMrozek ale modele te same co używałeś na Flicka?

0

@Sulimo najgłupszym aspektem transferu Griezmanna było oddanie go prawie za darmo z powrotem do Atletico. Spisywał się poniżej oczekiwań, ale po odejściu Messiego mógł zrobić jeszcze wiele dobrego.

1

@PatrychoO No najlepiej w sumie wychodzi Barcelonie ogrywanie wychowanków i ściąganie jakiś kozaków do 60 milionów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?